Je vhodne solarium ako zaklad na dovolenku?

klara383

barbinka v tomto s tebou suhlasim, dost si davam zalezat na pleti - tvar mame len jednu ze:-) a nechcem "ficat" na solarku no beriem to ako mensie zlo...
A este ja ta nepresviedcam to nie ved naco len som sa pytala na nazor ci niekto takto riesil situaciu "bleda tvar " :-)

barbinka

klara383: Ale to neznamená, že tam nemáš ísť. Mne je to úprimne jedno, či chodíte do solárií, alebo nie. Ja mám proste taký názor na to a nezmením ho. Keď vidím ale niektoré dievčatá, čo tam chodievajú. Ako také obstarožné ženy.

klara383

Barbinka, no ja som sportovec tiez no preferujem sportovanie vo vecernych hodinach a kedze tento rok idem skor na dovcu fakt som bleda a nechcem pokazit pobyt pri krasnom mori...

barbinka

To som nepovedala. Slnko je prírodné opaľovanie. Ešte sa mi ale nestalo, že by som prišla k moru biela ako stena, ale to bude asi tým, že hrávam tenis a pri ňom sa človek hneď opáli (postupne).

barbinka

helma: mne nie je Ľúto tých ľudí, ktorí sa nedokážu poučiť, je mi úplne jedno, či si chodíš do solárka, alebo nie. Ja mám solárko zadarmo a ešte som tam nevkročila a nevkročím.

helma

Urcite je lepsie si predpripravit kozu v solarku pred dovolenkou, myslim tym chytit ako taky zaklad, ako ist biely k moru a potom sa tri dni len supat a plakat od bolesti. Milujem take extremistky, ze rakovina koze!! Objavili ste Ameriku, ci co?? Aj pletove kremy a mydla sposobuju rakovinu koze!!

pupavicka

..a este nieco ti mozem poradit ze ak ides do solarka ale aj na slnko,nepouzivaj predtym nic na pokozku,okrem opalovacieho kremu a ziadny parfem na telo lebo moze vzniknut alergia..pa:-))))