Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Odpadove hospodarstvo =( S.O.S.

evka1234

ja som si to pozerala skus si to aj ty laskavo otvorit a uvidis ze tam nic nieje ... teda to co ja potrebujem ... a ak nemas co robit tak si laskavo nieco najdi ... hladala som to ... a preco by som sa nemohla niekoho spytat???
prosim nechci ma vytocit .... a nevtieraj ... chcela som stranku a nie odkazy a pi*oviny ... a nerob sa laskavo doulezitou dakujem :)

evka1234

ja som si to pozerala skus si to aj ty laskavo otvorit a uvidis ze tam nic nieje ... teda to co ja potrebujem ... a ak nemas co robit tak si laskavo nieco najdi ... hladala som to ... a preco by som sa nemohla niekoho spytat???
prosim nechci ma vytocit .... a nevtieraj ... chcela som stranku a nie odkazy a pi*oviny ... a nerob sa laskavo doulezitou dakujem :)

katka...

Tak len tak prvych 5 co mi google vyhodil:
Odpad a odpadove hospodarstvo
Odpadove hospodarstvo
Program odpadoveho hospodarstva SR
SAŽP - Odpadové hospodárstvo, problematika odpadov a chem. látok v ŽP
Moderné odpadové hospodárstvo - ochrana životného prostredia atd.
Takze prepac, ale nechce sa mi verit, ze si nic nenasla.
Treba len trochu snahy a nie hned cakat, ze niekto nieco bude hladat za teba. Keby to bola tazka tema, tak nepoviem, ale toto. No nic lahsie nie je.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Odpadove hospodarstvo =( S.O.S. - Fórum - ZDRAVIE.sk