ako slusne odist z prace?

Príspevok v téme: ako slusne odist z prace?
neviemm

Tri roky pracujem v malickej firme a kedze im konci na mna dotacia z uradu, koncim aj ja. neviem, ako sa rozlucit? Je to moje prve zamestnanie. Sef je velky bontonista a kedze mam nadej na tu istu pracu a na tom istom mieste o kratky cas, nerada by som urobila hlupost. Mal by prist on za mnou, alebo ja za nim? nerada by som odisla len tak - mozno im daju dotaciu na dalsie obdobie a mozno nie. Tak neviem, co je slusne? cakat, ze pride on, alebo ist povedat dovi dopo sama od seba?

darika

A preco sa ho pri nejakej prilezitosti neopytat ako to vidi do buducnosti?Tym nic nepokazis.Aspon budes vediet co dalej.Ked sa ta opyta ako to myslis,povedz mu,ze sa ti pre neho dobre pracovalo a ze si tam bola spokojna,ze by si bola velmi rada,keby na teba myslel aj v buducnosti,ak bude niekoho potrebovat.Podaj mu ruku a podakuj za akukolvek odpoved.Co?Moze byt aj tak?

sway

Dohodni si s nim schodzku a tam to preberte.Ked budes odchadzat je vhodne nieco na rozlucku priniest,bonbonieru,zakusky v posledny den.Potom sa chod rozlucit s kolegami podaj im ruku a podakuj sa za spolupracu,nakoniec sa rozluc zo sefom.Aspon u nas vo firme sa drzala tato tradicia.