dostala som sa priatelovi do konta na azete......

kajka01

no urcite nerob nieco take ze bez vysvetlenia sa mu prestanes ozyvat alebo podobne..ono hoci je to otrepane ale porozpravaj sa s nim ...neviem akym sposobom si sa mu tam dostala ci by nebolo aj pre teba kompromitujuce mu povedat ze si to citala ale naj by bolo povedat to a vysvetlenie ziadat a ze sa ti to nepaci a co si mas o tom mysliet...vies ta baba, je aj dolezite v akom to bolo kontexte aj ked aj mna by zranilo citat taketo nieco venovane inej babe....ale mozno to nebolo myslene tak ako napisane a hlavne ako to vyznelo..aj ked ani to by nemal robit podla mna zadany chlap vypisovat neznosti inej a oslovenia ktore sa naozaj hodia len pre pratelku..takze sa ta opytam ze co tam este bolo napisane teda co si pisali a co teda on o tebe tam pisal??.,.

kalhaiii

samozrejme, ze nechcem, aby ste mi to vraveli definitivne kroky. Len som vas chcela poprosit, tiez ako skusenych ludi, ktori takisto sa s podobnymi situaciami mohlis stretnut, ako sa asi najspravnejsie zachovat.
Ak ide o city, velmi mi na nom zalezi, ale kedze mam hrdost a neznesiem dalsie podrazy, musim to vyriesit.

kalhaiii

sme spolu celkom dlho, ale zacala som mat podozrenie, ze nieco taji a navyse je stale strceny na pokeci, tak som sa mu tam dostala (to je nadlho ako) a precitala som si v historii sprav ze ako nejakej vravi, ze na nu bude mysliet, a ze slniecko nech sa skoro vrati, prihlasi a proste taketo kecy. pritom ja mam byt najdôlezitejsia osoba, so mnou ma vztah!
zranilo ma to a radsej som to vypla a som nahnevana, sklamana- ale isla som do toho z vedomim, ze i taketo veci sa dozviem.
neviem, co mam robit. boli sme dnes aj spolu a milovali sa...
neviem, ako sa mam zachovat. ci mam zostat sama, uz sa mu nikdy neozvat a nevysvetlit mu dôvod alebo kaslat na to a robit sa ze nic.
prosim, vyjadrite sa a poradte...nie som pubertacka, len som zostala mimo

klarkaO1

kalhaiii
ako si sa dostala do konta? mna by to zaujimalo ale nie preto ze ti tu chcem nieco vycitat,ale preto ze aj ja by som velmi potrebovala ...ako sa ti to podarilo?

sway

Nechajte aeshly,asi to myslela dobre,ale aj na moj vkus to napisala prilis poucune:-)
kalhaiii,ked si sa dozvedela iba o sebe,tak to je v pohode:-)Nebud prilis precitlivela a povedz si uprimne,ci aj ty toho svojho priatela niekedy pred kamoskami neohovoris.Ak si sa dozvedela nieco,co stoji za zamyslenie,porozpravaj sa s nim o tom.Musite si to vyriesit vy dvaja.

darika

Aeshly-to co jej tu pises za bludy?Ak nie si schopna poradit,ale doslova cloveka zdrbat(pardon za vyraz),tak sa na strankach vobec neozyvaj.Niekto si pyta radu,tak necaka otazky typu za 1.,za 2.,za 3.,atd.

aeshly

po 1.: vidím, že dôvera u teba k priateľovi ,,funguje´´ na 100 percent, keď hneď využiješ príležitosť, aby si si prečítala o čom píše s ostatnými.

po 2.: keď už máš priateľa, tak načo potrebuješ pokec? ešte stále máš potrebu nadobúdať nové známosti a ,,kamošov´´?

po 3.: načo to riešiš tu s úplne neznámymi osobami, kt. nepoznajú teba, ani tvojho priateľa. prečo si to nepreberieš primo s priateľom? keď vo vzťahu upadne komunikácia, začnú postupne upadať aj ostatné veci.

po 4.: neviem síce, čo presne si sa o sebe dozvedela na spomínamej stránke, ale predpokladám, že ťa tam ,,pekne´´ poohováral. a myslím, že to by vo vzťahu nemalo byť. normálne to určite nie je.

ale určite si to preber s priateľom.