Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: dostala som sa priatelovi do konta na azete......

salkaa

darika... tak v tom sa zhodneme, súhlasím s tebou, tiež na pokec nechodím a vôbec mi to nechýba. takže asi tak.

darika

Chcete moj nazor na cely pokec?Je to len lacna jeba..n.Tak mi to povedal jeden znamy a verim tomu.Ja som tam nikdy nebola,len je tam kamaratka,ktora mi hovori ake posty jej tam chodia.Ten pokec je-moj nazor-utek pre zufalcov.Ale tiez neosudzujem.

moj nazor

ja suhlasim s kikou, taky vztah uz nema zmysel, ona mu povedala ze asa jej to nepaci a ponizuje ju to a ion to mal na salame tak nie je o com, co ma z toho ze je s nim, isto ju zas ohovara zas na pokeci a ona chudinka ma este pocit viny.

fredyca

tak na mna posobis este ako nejaka petnastka. mozno nemas 15 ale reči as este take. tak to s tebov sa zbytocne bavit no

aeshly

happi:-)... načo sa mám registrovať, keˇ%d tu aj tak často nechodím, proste neoplatí sa mi.

17kika17... ty sa smeješ akurát tak z vlastnej hlúposti, ale v pohode, je mi to jedno a určite sa s tebou hádať nebudem. anii tu už nebudem písať, ako som už povedala, nemám čo dodať k tejto téme, povedala som všetko, čo som chcela a tým to hasne.

aeshly

takže toto ... aha no ta dobre ze si ju nechal hovorim ja by som svojho zabila keby som zistila take cosi.... som ja nepísala, aby bolo jasné.

aeshly

no, ale toto je už fakt sila. práve sa prihlásim a čo tu nevidím - niekto si zas privlastňuje moju prezývku. ako je to už fakt pod úroveň.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

dostala som sa priatelovi do konta na azete...... - Fórum - ZDRAVIE.sk