Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

dostala som sa priatelovi do konta na azete......

fredyca

nemyslela som vsetkych chlapov ale hovorila som o tých, ktorí maju priatelku, a vypisuju vselico s inymi. myslela som tych konkretnych chlapov.

a celkovo, zadaných je tam plný pokec a ppytaju si nahe fotky o sto šest. co je to potom za chlapa? takeho by som veru nechcela.

darika

Ashley-no vidis,kazdy ma nieco,aj ty,ale ty mas to stastie,ze si to dokazete vysvetlit a porozpravat sa o tom.Ale msa urcite aj ine starosti,ked si uz niekolko krat spomenula,ze to nebudes riesit tu.ved nemusis.Vies kolko to trvalo mne,kym som sa dostala na tuto rovinu?Preto viem,co je smejdit a aj viem,ze komunikacia je najdolezitejsia.Ale niekedy aj v tej komunikacii mozu byt klamstva o ktorych my ani nemame tusenia.Ja som sa dostala uz tam,kde som vo vztahu maximalne spokojna ale tiez nepisem,ze nemam problemy.Aj ja ich mam,vsetci ich mame,su nase a musime sa s nimi pobit a ked uz sme za hranicami a nevieme ako dalej,hladame pomoc tu.Vies,ty ked si take nieco nikdy nezazila,tazko budes vediet pomoct,lebo tym,ze budes opisovat,ze ty mas doveru vo vztahu,ze u vas funguje komunikacia,to nie je rada.

aeshly

no, pekne sa tu rozrástla táto debata a ja už k tomu nemám čo dodať, tak sa pôjdem učiť aj tak tu sedím už dlho, tka by bolo na čase.

ShaulaThalit... inak nemaj pocit, že ťa odsudzujem, napísala som si len názor, no držím palce, nech ti to dobre dopadne. ťažko mi je ti ešte niečo poradiť kedže Tˇa nepoznám, ale tak veľa šTˇastia.

bon

aj u mna je komunikacia dolezita a viem ze aj ja mozem priatelovi povedat vsetko a aj on mne, ale su veci ktore sa jednoducho nehovoria a su veci ktore sa nedaju povedat...., tak ja len aby si nebola prekvapena ak sa niekedy dostaneme k tomu bodu ze to jednoducho nepojde a hotovo, a nepohnes s tyyym ani keby ako chces...nie o vsetkom sa da porozpravat....

aeshly

bon... čo ja viem, niekedy je ťažké o niečom hovoriť, ale u mNˇa je to tak, že priateľovi môžem povedať čokoľvek. proste u mňa je komunikácia dôležitá i keď sú vety, kt. sa niekedy Ťažko vyslovia.

aeshly

darika... pozri tak ti to poviem, napísala som si svoj názor, bol iný ako tvoj, no a čo, veĎ nemôžeme maŤ na všetko rovnaký názor predsa, to by nešlo, potom si napísala, že neveríš, že je niekto, čo by neprekontroloval priateľa a ja som ti zareagovala, že ja som to ešte neurobila a som s priateľom dlho a potom som tu už len na seba čítala, že slepo dôverujem, že si snívam, nenám žiadne prob. a pod. pričom to tak nie je, laebo ako napísala qqqqqqqqq ... nie slepa dovera, ale HARMONICKY a VYROVNANY VZTAH. s tým súhlaśim. nikoho neodsudzujem, no na názor mám právo.

bon

aeshly, lenze nie o vsetkom sa da komunikovat, je to sice pekne ako to pises, ale nie vzdy to ide, to ja len tak ako radu, ja som bola tiez toho nazoru, ale nie vzdy sa to da.....

darika

Baby,my sme sa do nikoho nepustili,len sme vedeli co to obnasa,ked sa take nieco stane.Jasne,ze sa moze opisat aj priebeh,ktory tomu predchadza alebo bude,ale ona bola uz na zaciatku odsudena a mohla sa citit ako chudera,pretoze vy ste jej zacali pisat,ze sa to nerobi.A nechytajte tu za slovicka.My sme jej len napisali,ze ju chapeme a ze sa take veci stavaju.Nebudem na teme-"preco som skareda",rozoberat moje krasne vlasy,stihlu postavu a moje velke zelene oci...Pochopili?

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

dostala som sa priatelovi do konta na azete...... - Fórum - ZDRAVIE.sk