Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

dostala som sa priatelovi do konta na azete......

aeshly

darika... ja ju neodsudzujem, že to urobila a popravde neznášam z duše slovko ,,keby´´. ja neviem, čo by bolo keby, lebo teraz ti poviem že by som urobila toto keby, ale keby sa to naozaj dialo, tak by som zas mohla urobiť niečo úplne iné, lebo by to už bolo iné, keby sa to naozaj dialo. tak preto to nemám rada a naozaj neviem, čo by som urobila, ale viem určite, že by som sa o tom so svojim porozprávala, preetože myslím si, že ak upadne komunikácia, tak upadaj=ú aj iné veci vo vzTˇahu. takže myslím, že skôr rozhovor ako preverovaie i keDˇvravňim je mi ťažko sa do toho vžiť, keďže som ešte našťastie sa nedostala do takej situlácie, keď ma´me prob., tak je už iného charakteru.

darika

Ashley-No vidis to,tak nakoniec,ked si jej napisala,ze urobila dobre,ze to spravila,ked mala podozrenie,tak mam otazku.Co by si urobila ty v takej situacii.Ale bud uprimna.Mozno sa ti to ozaj nestalo,mozno stane a co urobis,ked ti bude tajit,ze sa nic nedeje,ze s nikym nepise,ze si len namyslas?A stale a dalej budes mat podozrenie.Ja som sice v takejto situacii nebola,ja som mala iny dovod,ale viem sa vzit do tej,ktora sa tu opisuje.

aeshly

qqqqqqqqq... asi tak nejak, ale tu som si už stíhla všimnúť, že na tom fóre jto tak chodí, ak má niekto iný názor, tak sa do toho človeka pustia, ale čo už, stáva sa, ja sa určite nechcem hádať a ani nikoho presviedčať o tom či tom.

qqqqqqqqq

no a co,ked chce aj poradit?
ved jeden problem evokuje iny problem... tak je normalne, ked clovek napise nazor aj ohladom toho, co problemu predchadzalo, ako prebieha, ake to bude mat nasledky a ake vysledky so sebou problem prinesie.
neznamena to, ze nema pravo prispiet do dikusie len preto, ze ma na vec aj trochu iny pohlad ako niekto iny!

aeshly

darika... okrem toho, že som jej písala, že ho nemala kontrolovať v 1. príspevku som jej napísala aj iné rady a pod., tak si prečítaj všetko a nie len to, čo chceš. a áno, zmenila som názor v tom, že ak už mala podozrenie, tka urobila dobre, že si to aj overila. čo sa mňa týka, tak nepíšem, že mám bezproblémový vzťah, iste, že aj ja mám problémy, ale nebudem ich rozberať tu, ael so svojim priateľom. ale tiež som zareagovala na tvoj príspevok, že som priateľa nekontrolovala. s dôverou nemám problém, ja riešim s priateLom iné veci, ale tie tu nechcem rozoberaŤ.

ShaulaThalit

ja neviem, ci v tom pokracuje, ale uz ma to ani nezaujima. nech si robi co chce. povedal mi, ze ma ciste svedomie predo mnou, ale slova, ktore pouzil a co si pisal s tymi dievcatami ma dostali

darika

Ashley-co to tu zase cmaras za bludy?Uz menis nazor pomaly?Si oprecitaj prispevok,ktory si napisala ako prvy a precitaj si tie nase.My sme jej len dali najavo,ze sa to nestalo len jej,ze nech nema z toho strach a snazi sa najst riesenie ako si to vysvetlit.Kym ty si tu zacala robit zo seba svaticu.Ale toto Kalhaii vobec nepotrebovala.Jej sa to uz stalo,tak chcela pocut len nazory co ma robit a nie komentovanie tvojho vztahu z tvojej strany aky ho mas ty dokonaly.Vsak ti ho nikto neberie,ja ti v tomto fandim.Ale vytvor si temu "nemam problem so svojim partnerom" a tam to opisuj,ale nie tam,kde niekto chce poradit,aj ked uz citi,ze je neskoro.

aeshly

ShaulaThalit... no tak super, povedala si mu, čo cítiš a svoj postoj, tiež vie na čom u teba je, viac si už asi nemohla. a on čo na to? nič nepovedal? pokračuje v tom naďalej?

ShaulaThalit

ano, vraveli sme o tom a povedala som mu, ze je to ponizujuce, a vadi mi to, a ak v tom bude pokracovat tak s nim nechcem byt...vysvetlila som mu to.

mam vsak silny pocit, ze mu JE TO AJ TAK JEDNO

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

dostala som sa priatelovi do konta na azete...... - Fórum - ZDRAVIE.sk