otazka.mavate kezdy den stolicu?je to nenormalne ak nieje kazdy den?dakujem

jojka

Na velku treba ist kazde rano, najlepsie aj večer a to hlavne preto, ze v creve je naozaj minimálne 70% imunity. Je to logické, lebo cim dlhsie odpad v creve hnije, vytvara sa viac toxickych latok, ktore sa mozu dostat do krvneho riecista. Predstavme si suchsiu stolicu. Ak by isla von skor, bola by menej sucha. Ten rozdiel v tej fuj stavičke sa niekde stratil, najkor v tele, ak sa nam ho nepodarilo vykakať skor. Ma to myslim logiku. Inak samozrejme ovocie, zelenina, vláknina, ja tiež asi rok používam probiotika a je to lepsie. Do kakania !

Jaaaaa

no takto..nenapisala si praiamo ako mas stlicu...normalne je tak aspon 4Xdo tyzdna...a viac ak tak nemas tak to znamena ze mas nejaku poruchu...pravdepodobne zápchu.

chulieta1

ahoj,n o nie je to normalne ak nie je pravidelne kazdy den, mala by byt raz do dna minimalne ale byva aj 2-3 krátza den. moja kamoska pije emulips na zlepsenie metabolizmu a chodi odvtedy kazdy den

?????

ja chodím na wc každý deň, ale keď zjem niečo sladké, tak do pol hodiny idem znova... neviete mi poradiť prečo? stolica je vtedy normálna... Ale nemyslím si, že je to normálne...

usiko

ja idem kaydz den dvakrat-trikrat, ale to mam delenu stravu plus som vegetarian a zdrave jedla.......takze ked idem iba raz, tak sa citim zle, taka plna.....takze je to oki...podla odbornikov by ste mali ist na stolicu tolkokrat, kolkokrat jete.......no ale to nefunguje, lebo ja jem potrosku cely den a neviem si predstavit cely den sediet na budari.....xixi

Jonika

Zacni brat probiotika (Laktobalily a Bifidobakterie). Kupis ich v kazdej lekarni. Oni ti zreguluju travenie a budes chodit na wc pravidelne. Probiotika su dolezite na udrzanie zdraveho organizmu.

Kolinia

okrem ineho, mne ziadna kava nepomohla....a zdrave je, ak ide clovek denne na wc, ak ide kazdy druhy den, tak je to este ok, ak nie, tak uz je to mensi problem.....lekarske echo, nie odo mna...

Kolinia

Je velice pekne, co tu pisete, ale ja som mavala take problemy tiez.....jedla som vsetko mozne, ovocie, hlavne zeleninu, ok, moc som teda nepila, lebo ja som bola clovek, ktoreho ak nedokopalo neviem co napit sa, tak som sa nenapila....ale mne pomohla vlaknina: Psyllium Husks od walmark, je to fakt fasa, lebo dakedy som sla raz za 4 dni na wc, co bolo ale hrozne a tazko sa mi islo....brala som tri denne, teraz beriem jednu alebo dve, pijem caj, kazdy den salku nejakeho, plus vodu al. mineralku, kedy ma napadne, vtedy pijem, mam flasu stale pri sebe... a zelenina, ovocie, to je jasne a toto ked zmiesas s tou vlakninou, je to bylinny vytazok, takze sa nemusis bat, tak musi zabrat, lebo ja som prototyp cloveka, ktory mal fakt s tymto problemy !!! Tak si to kup a skus ! Daj vediet potom, ci to aj tebe zabralo....PS: probioticke vyrobky kazdy den aspon na ranajky alebo na veceru!!!