Podviedol som priateľku-chcem ju späť...

Príspevok v téme: Podviedol som priateľku-chcem ju späť...
riocek

Po 5-ročnom vzťahu som podviedol priateľku. Teraz už viem, že to bola moja najväčšia chyba v živote, ktorú by som už nikdy nezopakoval. Samozrejme že po pár dňoch ako sa to stalo, na to prišla. Zbalila si veci a odišla. Až vtedy som zistil, že je to najlepšie, čo ma mohlo v živote stretnúť. Sú tomu už niečo vyše dvoch mesiacov, čo nie sme spolu. Už to aj chvílu vypadalo, že by sa možno ku mne vrátila, ale všetko je nakoniec inak. Chce, aby sme zostali v kontakte, ale len ako kamaráti. Ja ju však veľmi milujem, neuplynie sekunda aby som na ňu nemyslel a aj na to, že som to nikdy nemal spraviť. Nielen že ho podvediete, ale aj oklamete, urobíte to, čo nechcete aby robili vám, stratíte dôveru, ktorá sa do vás vkladala.Chcel by som ju neuveritelne naspäť. Ale ako si získať človeka, ktorého ste oklamali tým najhorším možným spôsobom? Keď o tom vie celá jej rodina, kamaráti, ktorí jej radili, aby sa na mňa vykašlala. Nezazlievam im to, možno by som dával rovnaké rady, ak by sa mi to nestalo. Zaslúži si človek, ktorý bol neverný druhú šancu? Alebo ho majú všetci naokolo zatracovať? Ďalšia vec je, že psychicky som na tom paradoxne o dosť horšie ako ona. Možno sa mi len zdá, že sa s tým vyrovnala, nechce robiť zo seba citlicku. 5 rokov sa predsa nedá zahodiť za hlavu len tak (vlastne dá-stačí byť neverný)... Takže čo robiť? Slučku na krk? ...

lentilocka

Ano ty by si si ju urcite vazil viac...ale ona by nato podla mna tak lahko nezabudla....kebyze mne toto spravil priatel neviem ci by som mu uz 100 percentne doverovala a ci by som mu vobec odpustila..mozno az po nejakom case..taky je moj nazor :/ vela stastia

mojarec

bose ludia ,, ved aj on je len clovek a robi chybi ako ini ,, kazdy obcas urobi nieco co neskor lutuje ,,, podla mna je dobre ze si uvedomil ako velmi ju po tom stale lubi ,, a hlavne netlac na nu ,,, bud k nej mily a stale jej ukazuj ze ona je pre teba ta jedina a ze sa jej nevzdas ,, a ze uz nikdy nechces ine ,,, vtedy sa k tebe iste vrati ,, joj priatel mi to tiez urobil a neviem myslim ze asi mame pevnejsi vztah ,, aj ked sa casto hadame ale to sme sa zvdy ,, ale teraz aj ked sa pohadame viem ze to uz neurobi ,, a ak by too este urobil ani sa mu uz nepozdravim ,, obcas na to aj myslim ale keby ma nelubi kludne si moze uzivat s druhymi aj s tou co ma podviedol a nie pocuvat mna a nmoje buzeracia ked sa to stalo ,, a to som k nemu fakt bola velmi hnusna ,, ale myslim ze to bola tak trochu aj moja vina ten podvod pretoze som mu vsetko zakazolala vyvolavala mu ako jeho mama nedovolovala ist nikam s kamaratmi bezo mna a urazala som sa za vsetko ,,, teraz to nerobim a nejak nema ani potrebu nikde ist jedine na hodinu za kamaratmi a to idem s nim aj ja niekedy takze tak ,,,

eklhaft

Po 5-rocnom vztahu ? Odpustka sa mozno najde , ale len z jej strany. Radsej som uz ticho , ved ked mas tuzbu po druhych zenach niekde v mozgu zakodovanu ,tak asi mas slabu povahu prekonat to. Co uz ? chudere dievcence..

lienocka2

Netlač na ňu príliš, daj jej čas, ale pravidelne sa s nou stretávaj ak to bude možné. A so žiadnymi inými, len s ňou! Hlavne sa nevzdávaj, pokiaľ ju miluješ, tak ako hovoríš, tak ju nenechaj odísť. Držím vám palce.

romanik

Nečítal som všetky reakcie, ale môžem ti na to povedať niečo z osobnej skúsenosti. Mňa priateľka podviedla po 4ročnom vzťahu a to len preto, že si celý čas myslela, že ju podvádzam, lenže ja som ju nikdy nepodviedol a tomu ona neverila. Podľa nej už len flirtovanie bolo podvádzanie a pritom to ani flirtovanie nebolo. Chcela mi to vrátiť ako sama povedala, no potom sama upadla do depresií, že mi ublížila. Nedokázal som tomu veriť, vždy bola zásadová, keď povedala nikdy, myslela tým nikdy a teraz mi urobila toto? Na prvýkrát som tomu nedokázal uveriť, nezmohol som sa na viac ako jej len hovoriť výčitky, ale niekde vo vnútri som cítil, že ma to ani nehnevá. Neviem, asi som až príliš zamilovaný, ale odpustil som jej to. Občas to síce na mňa doľahne, ale ide o to, že ju milujem a chcem s ňou byť. Ako sa hovorí: Všetko zlé je na niečo dobré. Náš vzťah je teraz pevnejší.

katrenka20

nevzdavaj sa, mozno ze ona je ta prava, tvoja zivotna laska, tvoj osud - moj ... je moja zivotna laska a dnes a so mnou rozisiel, a to ani nemal dovod - neveru

mandarinka:)

POCUJ rioček: mna podviedol priatel po roku a nieco s kamaratovov yvalou,všetci otom wedeli...vsetci mi howorili zesa mam nato vykaslat.ze je to hajzel atak daaale... chwili som snim nebola..ani w konatkte..wobec nic..ale potom ma to preslo...a dali sme sa dokopy...ale newerim mu uz tak ako som mu werila,aj ked ho welmi milujem... a LUTUJEM ze som mu to odpustila..LEBO SOM MU DALA PRST A ZOBRAL MI CELU RUKU... teraz si ymsli,ze všetko co urobi mu odpustim... takze...skus radsej zabudnut...wsetkosa raz musi skoncit..a skoncil si to ty.. lebo sisprawil chybu... podla mna kebyze ste spoli,neslo by vam to...nebolo by to take pevne ako predtym...proste...tak... :)nič v zlom

SANDRA27

Ahoj..no poviem ti nemáš to lahké. Samozrejme si urobil chybu,ktorá sa naozaj velmi tažko odpustí ak sa odpustí..ale odpustenie nie je zabudnutie.všetko chce čas a naliehat je to najhoršie čo môžeš urobyt jediná moja rada je..nechaj tomu volný priebeh a vyčkaj, čas je najlepší liek..ak ta to naozaj mrzí tak ti prajem vela štastia,,

marianocka

riocek: za chyby sa tvrdo plati a za neveru obzvlast. aj keby sa k tebe tvoja byvala vratila, nemyslis, ze by ti uz nikdy neverila tak ako predtym??? ak vobec...
ak je laskou tvpjho zivota, ako je potom mozne, ze si na to neprisiel skor...

riocek

a ak viem,ze by som bol stastny? uz len jej pritomnost by ma urobila stastnym? co ak je ona laska mojho zivota? co ak by to v konecnom dosledku nas vztah posilnilo? vazili by sme si viac jeden druheho? mozno su to len moje zbozne priania, ale len tak lahko sa ich nevzdam...