Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

sex so psom

Príspevok v téme: sex so psom
rozkrocnozik

ahojte...dufam ze mi pod ruskom anonymity pomozete vyriesit moj problem...moji kamarati ma opili ako prasa a presvedcili ma aby som pdzigal nasu dogu Lejku...kamarat ju drzal dal jej kosik na usta a ja som sa cinil...pri sulozi zdochla...bojim sa lebo moji kamarati ma vydieraju ze to povedia a ja im musim davat peniaze a cigarety..pomozte prosim som v koncoch

festivalzdravia

"...pri sulozi zdochla..."

a ja som skoro zdochol z tohto hlodu:D no co.. uchylna, fake, ale aspon zabavna tema:D

karco

no tak mu uz skuste napisat aj nejaku radu, sak chlapec z vas uz muss mat taku depresiu, ze sa asi zavesi na najblizsej hruske.

medicka

hej ty rozkroctoto kolko mas vlastne rokov? neviem, ale nedala by som ti viac ako 17 a ak mas viac, tak je to este biednejsie...ty si pretiahol svojho vlastneho psa a potom si ho bezproblemov zakopal...!?! mas ty vobec vycitky svedomia a uvedomujes si co si urobil, alebo je tvojim najvacsim problemom len to, ako sa pomstis primitivnym "kamaratom" ? ak nie, skus prosim ta vyhladat odbornu pomoc vo svojom vlastnom zaujme a hlavne v zaujme svojho zvieracieho okolia...

steffi

no az sa mi rozum zastavuje, to si robis srandicky???

lutovat ta nie je dovod, ako sa ti mohol postavit ked si bol akoze nadopovany???

a.

a este chcem dodat ze uchylne je aj to, ked si nieco take hoci len vymyslis. takze ci uz to je pravda alebo nie, patris na psyriatriu. a za toho psa ti prajem len to najhorsie.. (teda ak to je pravda co dufam nie je).

gast3

Podla vyjadrovnia si z vychodu.Netrap sa nad tym.Je to vymysel tvojich kamosov.Mal si si dat namahu,aby si zistil pricinu smrti psika.Bol by si prekvapeny,naco zdochol.Som si isty,ze to co pises,ze sa ti stalp,je totalny blud

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

sex so psom - Fórum - ZDRAVIE.sk