nikdy som si nemyslela ze je to také tazké....

Príspevok v téme: nikdy som si nemyslela ze je to také tazké....
nina89

mám 20 rôckov...a mám uz 3 roky priatela, ktorého velmi milujem a aj on mna....aj on má 20 rokov...rozmýslali sme aj o svadbe, pretoze sa velmi milujeme a chceli by sme sa vziat....mozno uz toto leto... mozno toto bude vela ludí odsudzovat, ale ja by som to chcela. Myslím, to, ze sa snazíme o dietatko...uz nejak 6 mesiacov...a stále nic...mozno si poviete, ze mám este cas a mám si uzívat...ale ja to dietatko velmi chcem a obetovala by som pre nho vsetko na svete...stále nato myslím...a strasne po nom túzim....a strasne sa trápim, ze to este vôbec nevyslo..niektoré moja kamarátky uz majú bábätko alebo cakajú...a ani ho nechceli...a majú ho...a ja ho chcem a nemám ho..nechápem to...preco ja??? nemyslela som si ze je to také tazké stvorit takého malinkého cloviecika...a hlavne z lásky...uz som zúfalá...k doktorovi zatial este nechcem íst..ale asi by som uz mala...tak by som sa chcela spýtat, ci nie sú nejaké metody ako sa dá ,,lahsie otehotniet"....ako napr. ktorý den od menstruácie alebo aká poloha...dakujem za vsetky rady...velmi pekne...a strasne závidím vsetkým mladým mamickám....

nina89

jeeej, strasne ma to potesilo, ze ma neodsudzujes..lebo moje kamarátky, a vlastne dneska uz skoro vsetky zeny chcú svadbu a aj dieta po 30tke...a ja po tom túzim teraz...a hej...mala by som nato prestat mysliet...ale ked ono sa to nedá... :-(

sany0910

ja by som ta urcite neodcudzovala :)....a stym trapenim, mozno az privelmi tuzis po tom babetku a vemi stresujes :) ....skus si povedat ze ti na tom nezalezi ,kedy ho budes mat a uvidis ze to priiide :))......veela veci nejde pod stresom tak sa len ukludni a nezufaj :)