peco je to také tazké?.... :-(

Príspevok v téme: peco je to také tazké?.... :-(
nina89

mám 20 rôckov...a mám uz 3 roky priatela, ktorého velmi milujem a aj on mna....aj on má 20 rokov...rozmýslali sme aj o svadbe, pretoze sa velmi milujeme a chceli by sme sa vziat....mozno uz toto leto... mozno toto bude vela ludí odsudzovat, ale ja by som to chcela. Myslím, to, ze sa snazíme o dietatko...uz nejak 6 mesiacov...a stále nic...mozno si poviete, ze mám este cas a mám si uzívat...ale ja to dietatko velmi chcem a obetovala by som pre nho vsetko na svete...stále nato myslím...a strasne po nom túzim....a strasne sa trápim, ze to este vôbec nevyslo..niektoré moja kamarátky uz majú bábätko alebo cakajú...a ani ho nechceli...a majú ho...a ja ho chcem a nemám ho..nechápem to...preco ja??? nemyslela som si ze je to také tazké stvorit takého malinkého cloviecika...a hlavne z lásky...uz som zúfalá...k doktorovi zatial este nechcem íst..ale asi by som uz mala...tak by som sa chcela spýtat, ci nie sú nejaké metody ako sa dá ,,lahsie otehotniet"....ako napr. ktorý den od menstruácie alebo aká poloha...dakujem za vsetky rady...velmi pekne...a strasne závidím vsetkým mladým mamickám....

neviemm

Ja ta vobec neodsudzujem. Sama som sa vydala v tvojom veku a celkom ta chapem. My sa zatial o dietatko nesnazime (mam 23), i ked som uz nad tym tiez rozmyslala. Drzim prsty!!!

eriksela

Si vo veku, ked o svete este vela nevies, neber si to zle, ale mam pred tridsiatkou a sama neverim, ako som sa ohromne zmenila, aky velky rozdiel urobia v zivote zeny tri-styri roky. Je sice pekne, ze sa s priatelom mate radi, je to velmi dolezite mat v zivote najblizsieho cloveka. Ale preco hned dieta? Sama si este dieta, nehnevaj sa, ale je to tak, dusevne este nie si celkom vyspela. Studuj, maj karieru, cestuj, uzi si manzelstvo...Mas v zivote tolko moznosti...Neviem, ci spolu byvate, ale tri roky chodenia su niz oproti spolocnemu byvaniu. Vies, baba v tvojom veku by mala mat ine zaujmy, ocividne nemas ziadne, ked tak tuzis po dietati. Keby si studovala vysku a mala pred sebou nejake tie plany, urcite by si rozmyslala inak. Zavidiet mladym mamickam nemusis, tie dievcata uz maju zivot za sebou...Alebo teda velmi stazeny. Alebo si si uz stihla nasetrit dost penazi na to dieta? Hadam sa rozhodnes spravne...Uz len tak uvodna veta - mam 20 rockov. To nehovori o vyspelosti. Sama si este dieta, ktore musi dozriet. Vies, na dieta potrebuje clovek vela vedomosti, nie je to len ziva babika. Kolko rockov ma ten tvoj priatel? Zaraba dost?

nina89

dakujem ti velmi pekne....dobre, nabudúcit týzden hned behnem k doktorovi...dúfam, ze nebude mat pre mna zlé správy... :-(

kaktuska

Ked to vazne tak zufalo chces uzaj bez na vysetrenie k doktorovi ten ti urobi vysetrenie, povie ci si v poriadku a poradi vsetky triky tykajuce sa plodnych dni, merania teploty a podobne. Pripadne ta zacne liecit hormonalne existuju lieky na podporenie schopnosti otehotniet. vsetko co budes skusat sama doma je iba triafanie do tmy. Ked to chces treba ist naisto. Aby som nekecala moja mama mala tiez problemy s otehotnenim nakolko ma ochorenie ktore okrem ineho sposobuje neplodnost a roky chodila po lieceniach a aj neprijemnych vysetreniach {a to bola medicina na SR este tak povediac v plienkach)ale nikdy to nevzdala a teraz ma dve uz dospele deti.