Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

ženské komplexy

Príspevok v téme: ženské komplexy
misiiiii

Je tu podla mna dost zien co nieje spokojnych zo svojim zovnajskom,,,,Ja taktiez niesom vynimka,,,,no ked citam niekde, ze muzom nezalezi na tom ci mame my zeny male prsia, alebo velke,,, ci 15kg naviac alebo nie,,,,az sa mi nechce verit,,preco potom mame komplexy,? ,,, Komu z muzov to nevadi ze ako zeny vyzera??? kde je ta hranica, ze keby ste uvideli zenu nahu, tak by ste zutekali,,,namiesto toho aby ste sa do niecoho pustili??

kaktuska

Je to to iste aj u zien, niektori chlapi ta niecim ocaria a iny zase odstrasia. Ja som si tiez myslela ze ma pritahuju chudi muzi az po kym som nestretla jedneho vysokeho 110kiloveho macka, ktory ma ocaril celou svojou bytostou, az som sa tomu sama cudovala. Je to o tom najst niekoho koho budes pritahovat taka aka si a nie sa snazit byt bezchybna a pritazliva pre kazdeho jedneho chlapa, to sa neda! A poviem ti este nieco muzi radsej ocenia dobru milenku nez nudnu manekynku!

sweet_lolitta

pozri sa, kazdy muz ma v svojej fantazii nejaku top vytuzenu zenu, napr male prsia, pekny zadok a nohy atd... Ale co chce KAZDY muz na svojej zene je SEBAVEDOMIE. Aj ked mas nejaky nedostatok (kazda mame), tak sa musis vediet nosit a mat rada svoje telo aj tak, popripade ak sa da vylepsovat,a dovtedy na nom pracovat, kym sa nedostanes do takeho stavu, aby si bola stastna. Vtedy bude aj muz pri tebe stastny.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

ženské komplexy - Fórum - ZDRAVIE.sk