Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

po akom case_stres

Príspevok v téme: po akom case_stres
moniqa87

zazivala som v poslednych dvoch tyznoch dost stresujuce obdobie, kedy som sa rozisla s priatelom, on mi nechcel dat pokoj a tak som bola z toho dost mimo...
v pondelok som mala dostat menstruaciu a este stale nic aj ked ma uz zacina pobolievat v podbrusku (co je dobre znamenie), ochranu sme samozrejme vzdy pouzivali... ale len sa chcem spytat, ake mate skusenosti, kolko vam to meskalo ked ste sa stresovali?
ja viem, ze tehotna byt nemozem, ale viete ako to je... ked mate po rozchode tak pri meskani vas prepadne aj taky nelogicky strach, preto asi skor potrebujem psychicku oporu... dakujem za kazdy pozitivny prispevok :-)

zjuzjika

tak zbehni , ale podla mna je to tym stresom a hlavne tym , ze ta prenasleduje a ostatne veci.... davaj si nanho pozor. ... a on ti aj inak ublioval?

moniqa87

jj aj ma prenasledoval, som bola uplne od nervov vyklepana... ale asi si aj tak pre pokoj na dusi zbehnem kupit tehotensky test...

zjuzjika

moniqa mne meskali asi tyzden, ked som takriadne stresovala..a teda nezavideniahodna situacia, ked ti nechcel dat pokoj ...

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

po akom case_stres - Fórum - ZDRAVIE.sk