HNISAVE VYRAZKY NA RAMENACH

Príspevok v téme: HNISAVE VYRAZKY NA RAMENACH
co robiť

Ahojte ...mam vazny problem uz dlhsi cas ...na ramenach sa mi robia hnisave vyrazky, samozrejme neda mi a vytlacam ich a potom mi ostavaju take jazvicky po nich ...a vyzera to strasne - je to moj komplex uz niekolko rokov to trva a neviem co robit ... mam pocit ze mam dost mastnu pokozku v tych miestach ...ako tomu pomoct? kvôli tomu mam problem aj s nosenim tielok vlete a to mi velmi vadi - pokial sa poriadne neopalim, ani si neobleciem, lebo to vidno a niej e to pekne .-( pomozte mi ..

co robiť

mala si na mysli asi RSB roztok - to poznam - ale to vysusuje, to mi asi nepomoze eliminovat tvorbu vyrazok ..... a niekde to predaju aj bez receptu...inac diky

misiiiii

ahoj, ja som si raz dala predpisat od doktorky nieco na vyrazky na tvary,,,pomohlo too,,a potom som to vyskusala aj na ramena a chrbat,,,tam mi to tiez pomohla, potom som to pozicala aj sestre, lebo jej priatel mal na chrbte, on vravel ze mu to nepomohlo, ale sestra tvrdi ze hej,,,takze ten roztok sa vola RSD a predpise ti ho aj normalna doktorka,,nemusis bezat za koznou, a stoji to 0,17 eur- 5sk, aj to len za recept, je to robene v lekarni,,,za vyskusanie nic nedas, je to silne, mozes skusit aj na ine casti tela, ale vravim, ze mne to pomohlo, tebe nemusiii,,,ale vsak uvidis, vela stastia

weronika1

najprv treba ísť určite na kožné a vyliečiť tie vyrážky a až potom prípadne jazvy odstrániť v laserovom centre...

katka26

no mala som kamosku mala ten isty problem - a dala sa clekom dokopy v laserovom centre - a vyrazky no asi na to kozne treba urciet zahjst ...drzim palce

weronika1

keď si ich prestane vytláčať, tak sa jazvičky tvoriť nebudú, proste len natrieť krémom a oni po čase zmyznú a hocikedy tak preventívne, aspoň raz za týždeň si nakrémovať chrbát, aj keď sa už potom tvoriť nebudú...

weronika1

chod na kožné, tam ti predpíšu nejaký krém a všetko bude ok, ja mám jeden, teraz neviem, ako sa volá, ale pomáha...