Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nemam pocit hladu

Fffa

Má tu někdo zkušenosti s tím, že neměl pocity sytosti, plnosti žaludku? Tj. jako kdyby jídlo padalo do vakua, ať sním jen jeden krajíc chleba nebo 3 celé pizzy, není to rozdíl. Cítím se, jako bych nic nesnědl. Pocity hladu tak nemám, nemít pocity sytosti, to mě trápí více. Děkuji

kvietok 2356

Ahoj, ja som mala úplne to isté ... telo si proste zvyklo na to, že mu nedávam často jesť takže som hladná nebola asi 1 rok a jedla som raz za deň ..

JEDZ VIAC x ZA DEň !! to je jediné čo ti pomôže ...malinké porcie aj ked ale viac x... zrychli sa ti metabolizmus aj trávenie, mne pomohlo len to

Veľa šťastia :)

RNG

Ako som opakoval uz X krat, travenie je vec kyselin, enzymov mikrovlaknin a probiotik.
Chybajuce sa da jednoducho doplnit. Telo drzi v zaludku jedlo dlho, lebo ocakava, ze sa vylucia kyseliny a rozlozia to jedlo. Pri nedostatku kyselin v zaludku sa v jedle rozmnozuju kvasne a hnilobne mikroby, az to postupne zacne otravovat telo, ktore sa toho samozrejme chce zbavit, ci uz vracanim alebo hnackou.

Zialbohu lekari zvacsa nemaju poriadne nastroje na urcovanie hladinu kyselin v zaludku a na schopnost zaludka kyseliny vytvarat. Jedine, co robia ti predpisu pri pale lieky /chemikalie na potlacenie palenia, tj neutralizaciu aj toho zvysku potrebnej kyseliny v zaludku.Alebo umelo zastavia hnacky, co tiez telu neurobi priam dobre, lebo telo sa snazi tie premnozene skodlive kultury a ich toxiny hnackou vyhodit, a protihnackove prostriedky v tom telu zabrania.

mišo

vďaka, ale neviem či B komplex v mojom stave pomôže. Ta strava, ktorrj aj tak malo zjem ostáva v žalúdku, udrží sa 3 až 5 dni a všetko ide von, momentálne už som na inf. ale stav pretrváva naordinovali mi tbl. helicid, peritol,kiniton ale tá ťažoba nestraveného jedla je až v hrtane, nemá miekto obdobné problémy alebo skúsenosť čo mu pomohlo, prosím len o dobré rady, vďaka

Alex876

Aj vitamíny B zvyšujú chuť do jedla, ja som jedla B-komplex a neskutočne som sa po tom rozožrala... :D skús

mišo

už pár mesiacov nemám pocit hladu, bol som na vyšetrenie gastro, dali mi inf. degan, tbl. kinito a nič nepomáha, jem malo aj napriek tomu, že nepociťujem hlad a koncom týždňa mám taký plný žalúdok, že zvraciam, lekár sa vyjadril, že je bezmocný ale si myslím, že ešte mal urobiť aj iné vyšetrenia, problém je v tom, že strácam na hmotnosti a to rapídne. Ako keby jedlo len prešlo cez telo a nič sa z neho nevstrebalo a preto doslovne chudnem až veľmi. Mal niekto prosím taký problém,stojím len o dobrú radu. vďaka

dontLikeThis

s tym pitim je pravda, no tiez je pravda ze nie je dobre pit priliz 5-6 litrov je na normalnu osobu vela. pi po kazdom jedle aspon 2 pohare vody. budes mat dostatok tekutin a zaludok sa ti roztiahne (vlastna skusenost).. ja pocit hladu sice poznam

[zruseny12]

ARIK
ak nepocitujes,hlad a mas pocit PLNEHO ZALUDKA...priznakom moze byt aj HELIKOBAKTER...
kedze si uz bola na GASTROFIBR.a nic ti tam nezistili,tak skus ist este na DYCHOVU SKUSKU-NA HELIKOBAKTERA/niekde som citala,ze mladez medzi tusim 19-20 rokov by to mala mat zadarmo/

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Nemam pocit hladu - Fórum - ZDRAVIE.sk