farmácia

uff:)

Keby bracho neziadal o zvysenie 2x, tak ma asi tiez plat 1000 v hrubom.ale ma svoje kvality, tak si to moze dovolit pytat, a majitel mu da..v zaujme napredovanie lekarne.

farmaceutka1

uff, odporucam ti pozriet si stranku naseplaty.sk a tam sa tiez dozvies, ze 1000eur je priemerny plat v hrubom! Ale mam v plane uz dlhsie poziadat o zvysenie.

uff:)

viem, ze ta holka je niekde od michaloviec.takze bud priamo v meste alebo okoli.

Tak hej, chlapov je malo, avsak aj tak to potom nespada do toho, ze 1000eur v hrubom po 10rocnej praxi..

farmaceutka1

Ano, je pravda, ze v presovskom kraji je najvyssi priemerny plat, co sa tyka lekarnikov. Ale nie vsetci zijeme v presovskom kraji. A co sa tyka brata, isto zafungovalo, ze je muz. Bohuzial, musi maju o 25% vyssie platy ako zeny.

uff:)

farmaceutka neviem v akej lekarni robis, ale brat pracuje ako lekarnik 4 roky a ma plat cez 1200eur. jeho kamoska isla na vychod,pretoze tu len studovala a vratila sa domov a tam jej to miesto vsetkymi piatimi ponukli,lebo je tam nedostatok farmaceutov.A henten plat je realny.inak by sa nehrabala na vychod,ale ostala by v BA...

[zruseny8]

je mi jasne ze sa jedna o miliony v SKK, ale ja vobec ani len netusim okolo akej sumy sa to moze pohybovat, a myslim si ze tvoj tip by bol ovela presnejsi ako ten moj

farmaceutka1

moj odhad penazi by bol velmi nepresny, ale urcite miliony (v SKK). Priestory, zamestnanci, pristroje, zariadenie laboratoria, lekarensky nabytok, skladove zasoby...

farmaceutka1

Ja nie som napalena, ja som znechutena zo sucasneho stavu slovenskeho lekarnictva a sucasnej legislativnej situacie. Co sa tyka zakladania novych lekarni, ak mas prachy, vybavis vsetko. Co vsetko treba vybavovat, to nejdem vypisovat, ale papierovaciek je to neurekom.
Majitel lekarne, ktory nie je lekarnik, si musi najst tzv.odborneho zastupcu, ktory mu po odbornej stranke bude lekaren viest.