farmácia

miselka

praveze podla mena by si to nemal ako spoznat, pretoze tento nick neodraza moje povodne meno, tak ma volaju od malicka - ked som sa tak ja raz ako dvojrocna pomenovala. moje krstne meno ani zdaleka nezacina na M.
ale mas pravdu nechajme to tak, na skuske ta niekedy stuchnem :DD

PharmRamon

Podľa mena by som mal spoznať... :D
Ale už toho nechajme, toto nie je zoznamka, keď sa stretneme na skúške kľudne sa prihovor, rád spoznávam ďalších skvelých ľudí z nášho odboru...
Prajem teda veľa šťastia pri skúškach všetkým, ktorí patria do našej rodiny a všetkým ktorí majú záujem o štúdium farmácie.
Z môjho pohľadu je to určite ťažká cesta pre každého avšak určite bude stáť za to dôjsť až do vytúženého ciela.
(Pre záujemcov) Toto je čisto môj osobný názor na predpoklady dobrého farmaceuta:
1. Vzťah a pochopenie pre chémiu a iné prírodovedné smery.
2. Cieľavedomosť (musíte vedieť, že to skutočne chcete a že vás to bude baviť aj keď ešte netušíte čo vás čaká)
3. Určite nejaké základy zo strednej a zručnosť veci uľahčia.
4. Silná psychická odolnosť :D hlavne nevzdávať veci, neúsepch zažil každý z nás.
5. Pre mnohých nepodstatný bod ale pre mňa veľmi dôležitť bod. Vzťah k ľudom hlavne kolegiálnosť, pretože veci ktoré na vlastné oči vidím pomerne často ma zarážajú a za mnohých kolegov sa hanbím.

Držte sa všetci...

kukuricka

malo chalanov to uznavam aj ja...ale zasa je s nimi haluz:DD
joj a teraz sa ucim na analytiku...blbost to je riadna..

[zruseny8]

ano je to pravda ze cim vacsi zapadakov tym viac penazi, ja by som povedala ze je to aj viac penazi ako tych 25 v cistom