Chcem to skúsiť....

jajka001_

fajcenie je hnusne, nic chutne na tom nie je. ludia to fajcia len preto, ze su na tom zavisli. su na tom zavisli, lebo zacali fajcit a fajcili dalej aj ked im to nechutilo - frajerina.
fajcenie
1. skodi zdraviu - a velmi
2. smrdi - dych, vlasy, saty, pokozka. ludia sa budu od teba odtahovat..
3. fajciaca zena - to je vacsi hnus ako fajciaci muz
4. stoji vela vela penazi
5. je neohladuplne k ostatnym ludom a zivotnemu prostrediu
6. velmi neprijemne a tazke s tym prestat- fyzicke problemy, psychicke, socialne
7. vplyva na tvoje buduce deti
8. fajciari sa vyclenuju do istej skupiny ludi - fajciarov. nefajciari ich neznasaju.
9. fajciari su strasne sebecki - su schopni fajcit kdekolvek a s kymkolvek len preto ze MUSIA - zavislost ktora je rovnaka ako drogova - lebo cigarety SU drogy. su ochotni minut posledne peniaze radsej na cigarety ako na cokolvek ine, dôlezitejsie. radsej minu pol vyplaty na fajcenie akoby si mali setrit na dovolenku. su schopni fajcit pri svojom dietati - lebo neberu na vedomie ze je to skodlive.
Ešte stále chceš fajčiť?

rada

ja som si potiahla z cigaretky 2x a uz som s tym nepokracovala... Ak takto budes premyslat, aj tak to vyskusas, hoci ti tu budu hovorit, ze neskusaj...raz darmo sa hovori "zakazane ovocie najviac chuti"

zjuzjika

ved vyskusat to moze, nikto nevravi, ze jej to aj bude chutit...ja som to tiez len tak vyskusla a zle mi nebolo, ale nic som z toho nemala, cize som nechapala ako moze niekto fajcit..a ja mam taky problem ze cigaretu neviem zapalit... jednoducho mi to nikdyneslo, co je aj dobre

darika

thalia,aj tak si urobis po svojom,nech ti tu napiseme cokolvek.takze ja ti mozem napisat len tolko-1 krabicka cigariet stoji okolo 2 eura.Ked zacnes,najprv to bude malo,ale potom ta to bude stat aj 20 krabiciek do mesiaca.20x2=40 eur.40x12 mesiacov=480 do roka.Chces ist dalej?Ja fajcim uz 17 rokov a mala som si ruky dolamat ked som prvy krat dala cigaretu do ust.Najprv ti bude zle,ako bolo aj mne,ale neprestala som,lebo som chcela byt hrdinka.Takze,dnes je hrnina ten,co nefajci,nie ten,co mu pachne po cigaretach uz nielen pusa ale koza.

MaserSR

NIE NIE NIE aj mna to taha ale každy dobry kamrat my povie NEZACINAJ S TYM!! je to svinsto fakt NIE!!!!!!!!!!!!!