Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Proti celulitide

tammy

skús pridať beh aspoň 1,8km ráno a podvečer a po okúpaní si skús vmasírovať olej z praženej kávy :) Ja používam tento: feelgood.sk. Zatiaľ ho mám tretí mesiac ale mám pocit že sa to zmierňuje pomaly :)

simca_medova

Na celulitídu môžem doporučiť ultrazvukovú "masáž" dixo. sk/slimming-skincare-6v1/ a hlavne piť veľa vody, človek by neveril ako moc to pomôže :-)

alicazazrak

Ja si myslím že krem t nepomôže. Ja ju mám tiež a to cvičím, zdravo sa stravujem, jem vela zeleniny atd atd... žiadny krém mi zatial nepomohol :) Možno ešte mechanicky masáže by mohli pomôcť

Manadrinkadarinka

Ahojte vsetci. Mala som problém s celulitídou z ktorej som bola nestastna :( Moja známa je sestricka u dermatologa a ta mi odporucila jeden produkt s ktorym ma ona vyborne skusenosti. Neviem ci to tu mozem napisat aby si zas niekto nemyslel , ze tu len propagujem reklamu.... ale naozaj moja celulitida ustupila a navyse celkovo vrasky na tvari a elasticita pokozky su teraz na tom ovela lepsie :D jedna sa o kolagenovy napoj Collagen Shots od znacky rejuvenated. Je to z morskeho kolagenu, ktory je vyborny na celulitidu, na plet, vlasy, klby atd.. Je mi jedno, ci ma tu bude niekto obvinovat z reklamy. Jednoducho mi to pomohlo a hotovo, tak preco to neporadit dalej! Skuste baby. Nebudete lutovat. Uz to pijem ja, moja sestra aj aj moja mama :D :D a manzel ma problem s klbami, tak zacal aj on :D sme kolagenova rodina :D majte pekny den

Fix

A ako to, ze niektore dievcata-obeznejsie, piju, jedia nezdravi a celulitidu nemaju..ja mam 51 kg a strasnu celulitidu pritom sa vzdy pohybujem..

erika155

Ahojte, podľa mňa všetky výrobky a pomôcky sa musí používa´t dlhodobo, pretože inak to nemá efekt. Poznám na trhu veľmi dobré - napríklad výborná je celá rada od Collistaru na celulitidu. Ale na trhu je veľmi veľa takýchto výrobkov len si vybrať ten najvhodnejší pre Vás a nezabúdať, že po prvom namazaní sa nič nezmení. Veľmi účinné na celulitidu sú tiež Purederm zázračná náplasť na telo proti celulitide. Výhoda je , že si ju môžeš nalepiť tam kde ťa to najviac trápi.

kralovna_12

ja mam ako doplnok v boji proti celulitide krem z pevonie a musim povedat, ze pomaha...ja teda cvicim aj na zadok a stehna, ale odkedy pouzivam aj ten krem, je to o poznanie lepsie

bodulik

Chcete vedieť o jednotke na trhu? - Zoštíhľujúce náplasti na telo. Je to revolučná novinka a dá sa aplikovať všade, napríklad aj na ramena a paže.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Proti celulitide - Fórum - ZDRAVIE.sk