ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk
Internet.sk
ĽudiaĽuďom.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Proti celulitide

Príspevok v téme: Proti celulitide
Simonkaaa
Detaily

ahojte, ked si kúpim nejake to mlieko alebo gel proti celulitide pomoze aspon trochu? vidiet ze sa to zmenilo? lebo mam strasny zadok a zadné strany stehien a neviem ako sa toho zbavit mam. piste sem prosim vlastné skúsenosti.

bodulik
Detaily

Chcete vedieť o jednotke na trhu? - Zoštíhľujúce náplasti na telo. Je to revolučná novinka a dá sa aplikovať všade, napríklad aj na ramena a paže.

Innkia
Detaily

Ahojte, viem poradiť prípravky na báze patentovanej technológie kmeňových buniek = príroda. V Európe ešte nie moc známe, avšak vo svete zaznamenávajú vynikajúce výsledky. Rada poradím. innka@hotmail.sk Ivana

topkrasa1
Detaily

Hej aj ja som ich odskúšala a fakt fungujú , bola som z toho prekvapená pretože nie som ten teleshopingový typ, ale klobúk dole super - odposúčam

morticia 17
Detaily

Mne pomohly zázračné zoštíhlujúce náplasti na celulitídu od puredermu. Fakt vychytávka. Jednak účinok je viditeľný. Používám je už druhý mesiac, pokožka je fakt krajšia vypnutejšia a hrudky sú o dosť menšie!!! Pred a po sa nedá porovnať.

kaya55
Detaily

Prepáááááč, chcela som napísať dievčinke niečo na vypadávanie vlasov a akosi som sa preklikla inam!!!!!

kaya 55
Detaily

Ja som odskúšala veľmi dobrú značku Victoriu beauty vlasová voda s vitamínom B a placentou proti vypadávaniu vlasov. Voda v ampulkách a jedna ampulka ti stačí na 3 použitia. Dala som si veľmi dobre vlasy do poriadku.Finančne veľmi dostupné!! Vyskúšaj!!!

AndreaRadovska
Detaily

Osobne som nemala s gélmi dobré a trvalé výsledky. Najviac mi doteraz pomohlo zariadenie TENS DIMARSON. Slabým elektrickým prúdom aktivuje povrchové svalstvo a vidím, že sa mi celulitída už začala zlepšovať. Používam ho neustále, chce to disciplínu. Ale je to malé a pohodlné zariadenie. Na stránke Vitafit nájdeš viac informácií. Určite to stojí za zváženie, ak plánuješ celulitídu natrvalo poraziť:
www.vitafit.sk

maricenka123
Detaily

ja pouzivam bepanthen proti striam. velmi pomaha, celulitidu menej vidiet. este by som chcela zacat pravidelne sportovat, ale to asi az ked pojde drobec do skolky...

Textová Inzercia

Lyžovačka & wellness v Hoteli Partizán****

Vychutnajte si krásy zimných dní a dokonale zrelaxujte v jednom z najkrajších wellness centier na Slovensku!

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.