Proti celulitide

bibi75

Ahojte, neviem ci to niekomu pomoze ale objavila som a pouzivam uz 2 mesiace krem proti celulitide Oligo DX. Zo zahranicia som pocula same chvaly a tak som ho kupila. Ozaj funguje vyborne a staci absolvovat iba 3 kury rocne pre udrzanie vysledku. Pokozka na nohach sa mi pekne vyrovnala a aj zadok. -odkaz odstránený-

pppppppppppp

samankaaaa

presne je to len o strave a pohybe, neď aj na stv 2 dávajú reláciu test magazím, kde testujú kadejaké prípravky a raz tam testoavli prípravky proti celulitíde - krémy a prístroje a ani jedno neobstálo. a neobstáli ani krémy ako dior, l oreal a pod. tie krémy dokonca ani nehydratovali tak ako bežné hydratačné. takže fakt len strava a šport.

lepšie čítaj, už tu o tom bola reč.

zuzula11

Adina ... o tej skorici som uz viackrat pocula ... aj som si myslela, ze vyskusam teraz cez leto nejaky zabal ... mozno pomoze.

zuzula11

Adina ... super, blahozelam ... ja mam smolu na genetiku - vsetky v rodine sme chude ale s celulitidou. Viem, ze pohyb pomaha, ja mam vsak velmi svalnate stehna a vypukly zadok, a pomaha mi najlepsie posilka spojena s behanim. Avsak ked dlhsie nemozem ist, vsetko je spat a mna to stve. Nie je to zle, len som zvyknuta na pevny zadok a teraz sa to nedari. Takze sa pokusam s tym vsetkym zmierit ... Ale pocula som, ze squash je super, asi to vyskusam. Pekne leto ... :-)

adina

no ja hram 3 x do tyzdna squash uz pol roka a badam na sebe ze celulitida sa mi pekne straca, ostali mi uz len jemne strie ktore sa mi spravili ked som pribrala a nasledne schudla, ale jednoznacne na celulitidu pohyb a pouzivam skoricovy gel.

zuzula11

Adina ... a je to dolezite? Zober si napriklad Kim Kardashian - objavili sa jej neretusovane fotky s celulitidou v nejakom casopise, kocna sa citila fajn, no pod tlakom okolia zacala makat v posilke a teraz si chodi v bikinach. Ale ktora z nas ma CAS a PENIAZE na posilku denne a trenera a specialne masaze, lymfdrenaze a specialne kremy? Neber ma v zlom - ja tiez chcem mat hladky zadocek a to som robila fitnes a behavala maratony, no teraz pri dvoch detoch, praci a domacnosti sa to neda stihat ... ja samu seba utesujem, ze dokonala byt nemusim, ved modelkou byt nechcem. Chcela som tym len poukazat na to, ze celulitida je zialbohu zenska zalezitost a ked citam, ako sa baby tym trapia a minaju peniazky, je mi to luto. Ked sa pacime nasim chlapom, moze nam byt jedno, ci sa pacim susede ... To by som chcela vtrepat aj do svojej hlavy ...:-)

alusiatko

Mne na celulitídu pomáha,keď si urobím peeling z kávovej usadeniny zmiešanej s telovým mliekom a je to vynikajúce aj na dekolt a prsia - pokožka zostane jemnučká. Mám 25 a rada nosím tričká s výstrihmi, tak sa snažím o dekolt starať. Okrem tohto na dekolt sú výborné aj nastrúhané jablká, lebo obsahujú kolagén a pokožku spevnia.