Proti celulitide

Zina12

Skúste striedanie teplej a studenej vody na problémové partie. Výborne to pokožku prekrví, potom si urobte dokladne masáž, nakrémujte sa a pokožka bude určite vyzerať lepšie

mirka89

S kávovým peelingom mám aj aj veľmi dobré skúsenosti. Objednávam si ho z bodybescrub.com. Majú rozne druhy - s kokosom, medom, čokoládov, citrusmi. a je fakt výborný. teraz na Vianoce som ho objednala aj mamime

sona1234

Proti celulitíde je výborný kávový peeling. Pokožku zjemní, stimuluje krvný obeh a vďaka hydratačným olejom pokožku aj krásne zvláčnia a hydratujú

Ivona30

Já jsem začla používat pleťový gel Celulitis, známá mi ho doporučila, že ji pomohl. Tak uvidíme co dokáže :-)

tammy

skús pridať beh aspoň 1,8km ráno a podvečer a po okúpaní si skús vmasírovať olej z praženej kávy :) Ja používam tento: feelgood.sk. Zatiaľ ho mám tretí mesiac ale mám pocit že sa to zmierňuje pomaly :)

simca_medova

Na celulitídu môžem doporučiť ultrazvukovú "masáž" dixo. sk/slimming-skincare-6v1/ a hlavne piť veľa vody, človek by neveril ako moc to pomôže :-)

alicazazrak

Ja si myslím že krem t nepomôže. Ja ju mám tiež a to cvičím, zdravo sa stravujem, jem vela zeleniny atd atd... žiadny krém mi zatial nepomohol :) Možno ešte mechanicky masáže by mohli pomôcť

Manadrinkadarinka

Ahojte vsetci. Mala som problém s celulitídou z ktorej som bola nestastna :( Moja známa je sestricka u dermatologa a ta mi odporucila jeden produkt s ktorym ma ona vyborne skusenosti. Neviem ci to tu mozem napisat aby si zas niekto nemyslel , ze tu len propagujem reklamu.... ale naozaj moja celulitida ustupila a navyse celkovo vrasky na tvari a elasticita pokozky su teraz na tom ovela lepsie :D jedna sa o kolagenovy napoj Collagen Shots od znacky rejuvenated. Je to z morskeho kolagenu, ktory je vyborny na celulitidu, na plet, vlasy, klby atd.. Je mi jedno, ci ma tu bude niekto obvinovat z reklamy. Jednoducho mi to pomohlo a hotovo, tak preco to neporadit dalej! Skuste baby. Nebudete lutovat. Uz to pijem ja, moja sestra aj aj moja mama :D :D a manzel ma problem s klbami, tak zacal aj on :D sme kolagenova rodina :D majte pekny den