Proti celulitide

Fix

A ako to, ze niektore dievcata-obeznejsie, piju, jedia nezdravi a celulitidu nemaju..ja mam 51 kg a strasnu celulitidu pritom sa vzdy pohybujem..

erika155

Ahojte, podľa mňa všetky výrobky a pomôcky sa musí používa´t dlhodobo, pretože inak to nemá efekt. Poznám na trhu veľmi dobré - napríklad výborná je celá rada od Collistaru na celulitidu. Ale na trhu je veľmi veľa takýchto výrobkov len si vybrať ten najvhodnejší pre Vás a nezabúdať, že po prvom namazaní sa nič nezmení. Veľmi účinné na celulitidu sú tiež Purederm zázračná náplasť na telo proti celulitide. Výhoda je , že si ju môžeš nalepiť tam kde ťa to najviac trápi.

kralovna_12

ja mam ako doplnok v boji proti celulitide krem z pevonie a musim povedat, ze pomaha...ja teda cvicim aj na zadok a stehna, ale odkedy pouzivam aj ten krem, je to o poznanie lepsie

bodulik

Chcete vedieť o jednotke na trhu? - Zoštíhľujúce náplasti na telo. Je to revolučná novinka a dá sa aplikovať všade, napríklad aj na ramena a paže.

Innkia

Ahojte, viem poradiť prípravky na báze patentovanej technológie kmeňových buniek = príroda. V Európe ešte nie moc známe, avšak vo svete zaznamenávajú vynikajúce výsledky. Rada poradím. innka@hotmail.sk Ivana

topkrasa1

Hej aj ja som ich odskúšala a fakt fungujú , bola som z toho prekvapená pretože nie som ten teleshopingový typ, ale klobúk dole super - odposúčam

morticia 17

Mne pomohly zázračné zoštíhlujúce náplasti na celulitídu od puredermu. Fakt vychytávka. Jednak účinok je viditeľný. Používám je už druhý mesiac, pokožka je fakt krajšia vypnutejšia a hrudky sú o dosť menšie!!! Pred a po sa nedá porovnať.

kaya55

Prepáááááč, chcela som napísať dievčinke niečo na vypadávanie vlasov a akosi som sa preklikla inam!!!!!