Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Aký darček pre kamošku?

silvikas

my sme si s kamoškou dali vyrobiť strieborné srdiečka ako prívesok s našimi odtlačkami, ona nosi moj a ja jej ^^

4sisska4

Ak to teraz objednáš, ešte ti to možno stihne prísť, pretože to odosielajú do 24 h. :) mne to tiež tak prišlo cca 3 dni

Novino

tie plysaky su haluzne :D co uz ludia nevymyslia...mne by sa to zislo ako darcek..skoda ze segra ma narodky uz buducu stredu

Olinka8

pre kamosku by bolo naj volaco vtipne. ten napad s podbradnikom sa mi velmi paci :D :D ja som svojej kamoske kupovala plysaka z giantmicrobes.cz takze tiez nieco zabavnejsie...tu sa medze nekladu, myslim ze sa potesi vsetkemu :)

PetraN

Takze odporucem nieco co ma aj prakticke vyuzitie, ja som si kupila a hned aj kamoske sperkovnicu z chromu, pekny darcek a najdes ho na tejto stranke www.coolish.sk

Ak si kupis daj vediet ako to dopadlo

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.