DA SA SCHUDNUT 5KG ZA DVA TYžDNE???

natalik

narkozka, mam 27r., ale problem s vahou uz od strednej skoly...nejak sa to na mna lepi....tyzden nejem po piatej, mam cca 2kg menej, ale dufam ze to pojde dalej. Ty mas kolko rokov?

narkozka

natalik: jajaj:( poznam to, mame to v genoch ze sme silnejsie vsetky zeny...a moja kamoska sa napchava na desietu tri chleby, na obed si dava dva krat duplu, dame hamburgery a sladkosti a je chuda:( no niekto si to vie zariadit:) pomysli si ze ty si dobra v inych veciach a postava nie je to najdolezitejsie...kolko mas rokov?

severka

pomože toto,zaručene :)ja mám už dolu 30 kíl a stravujem sa podla tejto stránky a jo-jo ŽIADNE

-odkaz odstránený-

natalik

no mam pocit ze to chudnutie je riadna makacka.......je nefer, ze nie som ako ine baby, ktore jedia kolko chcu a stale su stihke :-(((

narkozka

korculky su velmi dobre na stehienka, no ja kvoli zdravotnym problemom uz nemozem korcule ale s nimi som schudla dest zo stehien a tiez sa mi spavnili lytka. svihadlo je tiez velmi dobre, ja teraz cvivim take zdvihacky na stehna, brusaky, drepy...

narkozka

vies co ja to dodrziavam asi dva tyzdne a uz mam tri kila dole. ale mam tiez velmi vela pohybu. inac ak chces viac tak na nejedenie po piatej je tu tema AKO SCHUDNUT. tak vela stastia:)