Fimóza

kokin

cauko ....potreboval by som poradit-- mám stále stiahnutu predkozku a to v jednom kuse ci mam penis stoporeni alebo nie ......mozem ju stiahnut hore na zalud no potom sa mi opat vrati pod zalud ,,,,,,,,je to zvlastne pretoze obriesku nemam a takisto som nepodstupil ziadnu operaciu......hanbim sa vyzliect v panskej sprche na kupalisku aleo kdekolvek inde .prosiim strasne o radu ci niekto nevie co sa stym da robit

nufinka123456

kamarat si asi natrhol predkozku bude musiet ist stym na obriezku?prosim pomozte mi ja sa do toho nevyznam a tiekla mu aj stade krv a hrozne ho to boi

assys

Ahojte... Tiez mam ten problem... Docital som sa / vdaka fyzikovi /, ze dnes existuje masticka ( na predpis ) DIPROSONE, ktora obsahuje kortikosteroidy, ktore vplyvaju na pokozku tak, ze ju roztahuju. Objednal som si tu masticku a verim, ze mi to pomoze. V kombinacii s mechanickym natahovanim sa to po mesiaci-az dvoch mesiacov natiahne tak, ze nebudes mat problemy... Pri fimoze sa niekedy vyskytuju aj biele jazvy, ktore su zrstmi natrhnutej predkozky.. Toto celu terapiu spomaluje..

Uvidim, ako mi to pomoze;) Este nieco pogooglim, ak by bolo nieco nove, napisem tot u.

nevaž se, odvaž se

Cawte,
chcem všetkým poradiť nech sa nehanbia a idú stým za urológom.
Ja osobne to mám tiež (ešte stále)a išiel som k urologičke, aj keď mi to bolo trápne a nepríjemné ale zdravie je na prvom mieste! Urologička hneď pochopila, že je to akútny zápal (fimóza a parafimóza)a tu jej rada: každé dve hodiny preplachovať odvarom z repíka a raz/dva razy denne pokvapkať antibiotickými kvapkami PAMYCON, toto sa však týka tých ľudí, ktorým ide pretiahnuť predkožka aspoň do polovice!

pepi

forumuser: tiez mam ten isty problem, ked som bol maly chlapec tak mi urolog robil nieco s pipikom zrejme nadtrhol uzdicku, a tak ako pises ty tak aj na mojom penise som postupne zacal stahovat predkozku ale este stale mi to nejde pri plnej erekcii az tak hladko, dufam vsak ze treningom :-)sa to zlepsi tak ako ked je v klude....treba pouzit nejake kremy alebo staci len v kupeli a teplej vode?

pepi

zdravim, prosim uzivatela: forumuser nech sa ozve, mam totiz to podobny ak nie ten isty problem, nech sa spytam nejake podrobnosti...please