METABOLICKé PORUCHY

Príspevok v téme: METABOLICKé PORUCHY
teplan

Mám 1,5 ročné dieťa,ktoré má zväčšené medzimozgové priestory ktoré samu zväčšili a odumrela mu časť mozgu pohybová, mal také bolesti žesi tak silno báchal hlavičku od pol roka že mal modriny na čielku. keď som bola u 3 neurologoch povedali žeto je normálne, ale nevzdala som sa až 4 doktorka dala urobiť CT a Magnetickú rezonanciu nasadila mu 60 celebrolizinu ktoré mu zastavili odumieranie, ale upozornili ma, že nevedia či nastálo, ale to blíženie mu ostalo blíži sebe aj nám, škrábe nám oči, vnútro nosa, uši.Krv mal na kontrole v bratislave kde mu vyšli 3 krát zlé výsledky na 3-metyl... ešte aj iné v moči ale už vyše roka nám nevie nikto povedať nič bližšie, povedali že bude asi autista hľadám niekoho kto bude ochotný nám poradiť pán doc. CHandoga bol ochotný povedal že ma niečo ako spektrometriu v moči a krvi ale neviem nič otom najsť dakujem za každú radu a pomoc

alti

SPEKTROMETRIA je jedna z metod analyzy napr. aj mocu a krvi. Stanovuje sa touto metodou pritomnost mnohych prvkov, napr. medi, tazkych kovov, atd. aj vo velmi nizkych koncentraciach. Mozes blizsie opisat vyjadrenie toho p.docenta? Lebo tej vete "doc. CHandoga bol ochotný povedal že ma niečo ako spektrometriu v moči a krvi" sa neda odborne rozumiet.