intimne problemý

Príspevok v téme: intimne problemý
kikush

ahojte chcela by som sa hlavne spýtať báb alebo skúsených žien že mávam zápali no a vždy ich sama prekonám niekedy je to na klitorise alebo pri hlavnom otvore, počula som už z mnoho strán že by som mala navštíviť gynekologičku alebo budúcnosti nemusím mat deti ale mam 15 a trochu sa aj hanbím a hlavne čo povedať mame ...tie zápaly niesu časte.. používam aj všelijaké intímne gély na sprchovanie...tak čo by ste mi radili ?

kvietok23

piskotka- nechapem ako si s niecim takym mohla cakat POL ROKA! preboha, dievcata, kde mate rozum? nevypisujte tu taketo somariny, ale radsej sa chodte poradit k lekarke. tu vam do gati nikto nevidi..,..

agama

olejček, indulona... ty si teda expertka :)))

makaj ku gynekologovi, neškrabať a nenatierať hovadinami... :))

neni to nič vážne, len to treba preliečiť a bude to v pohode...

aluska1

piskotka pravdepodobne mas mykozu v pokrocilejsom stadiu..urychlene navstiv gynekologa lebo takyto stav sama nevyliecis
a nesexuj lebo to prenasac na priatela a potom sa ti to bude stale vracat

piškotka

Ahoj mám taký problém o ktorom by som sa chcela s niekym porozprávať...takže...začala sa to tak, že v lete počas menštruácie sa mi trošku zaparila....používala som indulonu a trošku mi to prešlo, počase mi to úplne ustúpilo, ale teraz už asi pol roka...sa to proste vrátilo, stračne ma to svrby a už sa mi to rozšírilo až po zadok a viem že by som nemala ale ja si to škrabem a potom ma to stračne štípe, sprchujem sa každý deň a natieram si to detským olejčekom, pomáhato len na čas kým olejček nevsiakne, kôly tomuto mám problámy aj pri sexe, mi celá opuchne a nenormálne ma všetko páli, bojúm sa že mám neakú chorobu alebo čo potrebovala by som pomôcť

weronika1

určite choď na gynekológiu, nemáš sa čoho báť, ja som tiež prednedávnom išla na gyn.po 1 krát, a tiež som sa bála, ale mala som nejaké problémy, takže som chcela sama to vyriešiť... nemáš sa čoho báť, naozaj... dá ti nato nejaké mastičky, alebo lieky a sa to vylieči... mne dala tiež takú dezinfekčnú vodičku... Betadin sa to asi volalo, skús si to kúpiť a uvidíš čo to spraví, mne to veľmi pomohlo, sa s tým umývaj, poriadne si to vyumývaj, aj 3 x za deň...a to som tam mala ekzém nejaký, až pľuzgiere sa mi tam spravili, som vôbec nemohla chodiť, všetko ma tak bolelo, pri každom pohybe a nakoniec mi tie pľuzgieriky popraskali a vyšiel hnis...chápeš? brutálne...takže radčej choď, aby sa ti to nezhoršilo tak, ako mne... lebo ja som tiež sa bála tam vždy ísť a sama som to liečila tak ako ty, no ale teraz sa mi to tak zhoršilo, a 2 týždne to až trvalo, ani vymočiť som sa nemohla, lebo ma všetko tak hrozne pálilo, som chodila normálne dehydrovaná, som vypila možno len pohár vody na deň, aby som na wc nemusela ísť... hrozné...takže radčej choď. drž sa... :D