Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Leto-vlasy, telo... pomoooc !!!!

Príspevok v téme: Leto-vlasy, telo... pomoooc !!!!
dawn

V auguste idem s priatelom na dovolenku do Chorvátska... a potrebovala by som poradit ohladom kozmetiky...nejaky sampon na vlasy ktori si mam kupit viete kvoli slnku a slanej vode..aby sa mi neznicili...nieco na ochranu vlasov...co by ste mi poradili??? a potom mam velmi svetlu pokozku aky krem si mam na opalovanie kupit aby som sa nespalila ale opalila aspon trosku...co mi poradite??? dakujem za vsetko vopred..

eo

Dawn
Na prvom mieste klobuk,ciapka na hlavu lebo slnko je velmi klamlive.Po kupani
v mori, keby si vlasy mohla oplachovat vodou a nanasaj aj balzam co pouzivas po umyvani vlasov,nechaj vo vlsoch.Po denneom pobyte na plazi vlasy umet zo samponon a zasa balzam .Neviem co pouzivas ,ale oplachnut.Velmi pomaha Soda Bikarbona zmiesana zo sampomon hlavne na konce.
Ohladom pokozky ochranny faktor Photoderm Max SPF 50 az viac.Keby si mohla zohnat krem co obsahuje Zink Oxid
co je ochranny faktor.Pozdri pripravky kre batolata tam sa najviac pouzivaju.
Keby si sa nahodou spalila :Nanasaj roztok vody a octu 2:1 .Nechaj na pokozke
Vela stastia a super dovolenku

kvietok456

krem aspon 50 faktor. a na vlasy sa pozri v drogerke bude to kozmetika urcena na pouzivanie pocas leta. myslim ze aj gliss kur sampon je jeden taky.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Leto-vlasy, telo... pomoooc !!!! - Fórum - ZDRAVIE.sk