Kolko krat by sme denne mali jest

Lilly9

Datelinka, prazenicka bola z 3 vajicok :) Ja mam bohuzial zdravotne problemy, pre ktore nemozem cvicit a to je pre mna najhorsie, lebo cvicenie mi velmi pomahalo v uprave a udrziavani vahy a doslova som bola na nom zavisla... Snazim sa teda aspon stravou... ranajky si davam klasicky celozrnne pecivo s kavou (bez cukru). Druhe jedlo podla nalady a domacich zasob, vecer zeleninovy salat s nejakym syrom, tofu al. zmiesany s jogurtom. Zatial to ide tazsie (rodina nechudne a v chladnicke su same nastrahy:), ale snad to casom pojde...

datelinka1

r-kornxlexi s mliekom-jablko
0-kuracie prsia so zeleninou
v-cottage chease s uhorkou

beh 30 min... :)dnes to uz je lepsie hlad necitim...dostavam sa opat na stare kolaje ..zvykam si :)

datelinka1

bubu ja zatial necvicim nic len rychla chodza a beh snazim sa spalit tuk potom ked moja vaha klesne na tych 64-63 sa budem snazit spevnovat ...

Lilly9

AHOJ Datelinka, pridavam sa k tebe. Tiez mi taketo stravovanie vyhovuje viac. Mam 170cm a vahu netusim, vysledky si kontrolujem podla oblecenia:)moze to byt okolo 66kg. Potrebujem dat dole aspon 5kg.
r- celozrnne pecivo + káva
o- prazenica + celozrnny rozok
v- zeleninovy salat, mozzarella

datelinka1

r-kornflexi s milekom a jedno jablko
0-husta polievka a jeden platok celozrneho chleba
v-5xparka a zel.salat

2x 40 min.chodza...medzi ranajkami a obedom som bola dost hladna ale teraz v pohode...musim scvrknut ten rozozraty zaludok :)

datelinka1

tak a som tu opat....bohuzial som mala zdravotne problemy a pribrala som po pol roku lezania v nemocnici nejake tie kila ale to by pri takej ,,diete,,aku mi naordinovali lekary asi kazdy takze od zajtra zacinam opat 3 krat denne :) a pohyb budem vas informovat ako sa mi dariii co som jedla a cvicila 168cm a 73kg ...

datelinka

....mne sa na tom najviac paci ze ked idem niekde do spolocnosti alebo na veceru nemusim len oci gulat ...dam si salat s kuratom mnam mnam....:)
a ano dokazem si takto predstavit stravovat sa cely zivot....:)