Kolko krat by sme denne mali jest

datelinka

r.10.00-ovsene vlocky s kuskom cokolady125g 70%

0-14.00-masko so zemiakami

v-18.00-vareny karfiol :)

a dnes som sa vazila mam a mam 71kg neuveritelne za 5 dniii a prakticky vsetko som jedla !!!!!!
ok 3-4 kila moze byt vyprazdnenie zaludka a vody ale pijem kazdy den 3l cistej vodyyy??? :)
a inak neviem asi to bude tymi vlockami ale kazdy den chodim na velku potrebu co dovtedy som chodila iba kazdy druhy kazdy treti....???tesim sa

datelinka

juuji tak ako hovori plne s tebou suhlasim...
snazim sa stravovat zdravo aj ked na obed jem to na com mam chut kludne by som si dala aj palacinky alebo hocico len dodrzujem odstup a posledne jedlo mam salat s nejakou bielkovinou a uplne mi to tak vyhovuje neobmedzujem sa v nicom.Ja pracujem a nemozem si dovolit odbiehat kazde 2 -3 hodinky to mam ist akoze na wc a tam to do seba napraskat len zeby bolo??? to potom na co jem ak nemam ani hlad ani ziadny pozitok ani ozaj nic...ale beriem to tak ze kazdemu vyhovuje nieco ine takze nekrityzujem ani to 5 krat denne len mne to bohuzial nevyhovovalo ako
JUUJII podotkla ma sa z toho stat navyk na cely zivot a ja by som nemohla zit takto ze non-stop pozerat na hodinky a kontrolovat co a ako jem ...no uvidime 28.5 mam dalsie vazenie

juuujii

Podla mna je 5 krat jest zla vec.Mna to znicilo,lebo stale myslis na jedlo.Pokial budes cvicit a jest 3 krat denne tak sa metabolizmus nastartuje aj tak a aspoon menej zjes.Inak podla mna mas velmi dobre stravovanie,mas tam vselico,je to zdrave,vyzivne..len ako dlho to vydrzis.BABY DRZTE IBA TAKU DIETU ,KTORU BUDETE DRZAT CELY ZIVOT!!!

frontmanx

musis telo dostat do rezimu, kedy je metabolizmus zvyseny a teda spaluje viac ako normalne.
to sa dosiahne jednak cvicenim a jednak castym jedenim.