Gynazol vaginalny krem, pomohol vam?

Jajka18

Ahojte, ja som si zaviedla Gynazol vcera, mam uz iba mierne svrbenie. Vsimla som si ze mne vyteka preisvitny taky vyodny vytok moze to byt krem?

irris

dobrý deň, ak sa už bavíte o tej mykóze, mám pre vás dobrú radu..mala som s tým dlllho dlho problem..stále dokola, taktiež mi nič nepomáhalo..až raz mi môj VŠEOBECNÝ lekár odporučil probiotiká Pearls YB..samozrejme, že nerieši akútny problém, ale z toho dlhodobého hľadiska je to fakt dobré..tie probiotiká sú zamerané na kvasikové ochorenia, brala som ich v kuse pol roka, a musím poklopkať, nemám teraz žiadne problémy :)

elly

ja som prvy krat dostala mykozu a nevedela som co to je, navyse beriem este duphaston, lebo mam problemy s hormonami tak som isla za nou, ze ma dole strasne svrbi a pali pri moceni,tak mi zobrala moc a urobila nejaky test...nemam sajnu na co, len viem, ze bol negativny a potom ma prehliadla a povedala, ze mam mykozu ako hrom a ze tam mam sami tvaroh..urobila mi vyplach a dala mi tiez gynazol a fungicidin mast na natieranie zvonka...gynazol som aplikovala vcera vecer, ale tiez mam pocit, ze vyteka..ale ako pozeram, kazdemu vytekal...ja som mala problem na prvy krat ze som si to zasunula do vnutra stlacila a pomaly vytiahla von a ten krem v tom ostal...tak som pozerala ze ci to je pokazene alebo co a potom som stlacila a uz to islo...tak som si to znova zaviedla a stlacila, neviem preco to neslo na prvy krat, zatlacila som to poriadne...

Iveta23

Pred troma dňami som si zaviedla Gynazol, prvý deň som mala pocit, že to pomáha, ale teraz sa to znovu vrátilo.
Poraďte mi prosím, mám ešte počkať pár dní, alebo ísť ku gynekologovi rovno? Už som z toho zúfalá, trvá to u mňa už niekoľko mesiacov, skúšsala som všetky možné tablety, lieky, troch gynekologov ... Poraďte prosím,ďakujem.

animka

aplikovala som si krem pred 6 hodinami a stale mam pocit svrbenia...mohlo znizit to prilnutie kremu to ze mam ovulaciu a teda vela ovulacneho vytoku ?

dendi

usiko..vieš mi dať na seba mail prosím???Vidím, že s tým máš veľké skúsenosti a ja potrebujem poradiť...dakujem