Gynazol vaginalny krem, pomohol vam?

nikush93

Mne moja doktorka povedala,že pohlavný styk aspoň týždeň....ale o mastičke pre partnera, mi nič nepovedala....a do bazééna po preliečení s tampoonom.

usiko

Pomohol, hasne ze ano, a kedy? zalezi od toho, v akom stadiu mykozu zena ma. Ak v zaciatocnom, tak pomoze hned, ak uz zanedbanom, tak tych 5 dni treba. Aj tak by som na doliecenie dala este jednu vag, tabletku Canesten Combi, a oralne si kupila Mycomax..istota je gulomet...

....pohlavny styk az po prelieceni partnera /mastickou candibene/canesten si natierat zalud 5- dni/

...bazemn vobec, nielenze ti Gybazol nezaberie, ale este mykozou infikujes vodu a ktovie na aku osobu sa nalepi...je to nezodpovedne...

jancecka

ja som ho mala predpísaný len raz ale zabral viacmenej okamžite, a vôbec zo mňa nevytekal, ako je to možné? Ale pre istou som si dala intimku. Svrbenie prešlo do nejakých 5 hodín a bolo po probléme.

jaja_jaja

akinom007, dlho som tu nebola a až dnes som zbadala že máš záujem o info. Inak keď klikneš na moju prezývku otvorí sa e-mail. Ak nie tak - sasa52@centrum.sk

mellinda

Mala som ho predpisany niekolkokrat, vzdy zabral, ucinkoval mi asi tak po 2 dnoch. Je pravda, ze este dost dlho vyteka, ale ja som s nim bola spokojna. Mykozy sa vsak zvyknu vracat, nepomoze len jednorazove vyliecenie, pokial nie je odstranena pricina ich vzniku.

poliewoocka

Mala som ho aj ja, vnoci mi strasne tieklo po stehnach:/ ale svrbenie nebolo 100% odstranene, nemam rada, ked mam nedoliecenu mykozu.. mne sa najviac osvedcili tabletky fungolon.

woey

ahoj, ja som ho mala, svrbenie mi preslo az po nejakych 5 dnoch, dovtedy vkuseee :( este to zo mna aj stale vytekalo... no neviem, uz by som asi radsej chcela cosi ine.