Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Narazil som si nohu

Príspevok v téme: Narazil som si nohu
zila

chcel by somsa spytat,,ze v sobotu som kopol do psa, a pri tom som si narazil nohu, presnejsie lytkovu kost, mam tam iba modrinu, no po dvoch dnoch sa mi spravila zrazenina na clenku a dost mi opuchol, opuch na druhy den zmizol ale zazenina nie, teraz mam fialovy clenok. Zrejme tam budem mat pretrhnute zilky. Bol som uz aj u doktora, pred tym ako mi opuchol clenok

zjuzjika

tak potom sa ti ospravedlnujem..ja len ze si z dlhej chvile nemal co robit a kopol si si d neakeho hafana...tak sorry

kamildu

V tom pripade tie opatrenia ako som spominal, co najmenej chodit a mat nohu aj pocas dna a noci podlozenu vankusom.

zila

no kopol som donho len preto lebo som siel na prechadzku zo svojim a susedov sa pustil do mojho, a susedov je vlciak a moj rotweile, vsak by moj jeho roztrhal, susedovmu nic neni, neboj,,,,hej robili RTG, ale mal som modrinu len na kosti tak doktor pozeral len kost, a tie zilky by tam asi ajj tak neboli vidiet, nie?? no proste tam nic nebolo ani zlomenina, nic,,,a octanovu mast mi na to davali, ja som si dal aj kostihoj a calciovu mast, ale este stale to je tak na 50% napuchnute, a nic stym neviem robit.

kamildu

Na opuch octanova mast, ta pomoze. Ked to mas na lytku, spavaj resp. lez s nohami podlozenymi napr. vankusom a co najmenej stoj resp. sed. Robili Ti rtg spominanej casti koncatiny ?

zila

no proste som sa chcel opytat si nepoznate nejaky liek alebo mast na to aby to odpuchlo este a zmizla ta zrazenina? dakujem.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Narazil som si nohu - Fórum - ZDRAVIE.sk