mám zmeniť doktora????

Príspevok v téme: mám zmeniť doktora????
Lia_

ahojte, mam taky problem s mojim gynekologom. HAK berem uz skoro 4r. teraz v poradi uz druhu, ale on mi ju len tak nahodne vyberie, asi podla toto aku ma momentalne novinku alebo co, bez testou vysetrenia, hadam 2x mi robil pecenove ale urcite nije pri predpise HAK, tu druhu som si koniec koncov aj sama vybrala asi podla nazvu, lebo mi chcel vybrat taku co ma vysoke hormony a ja som ju poznala lebo ju brala moja mamina, tak som si povedala ze tu nechcem a povedala som si inu a on ze OK. teraz chcem inu lebo mam problemi so sucastnou HAK....ale co zas si pridem povedat ze asi tuto???

Lia_

zjuzjika teraz beriem mercilon, ako v poho mi vyhovuje nemam s nim problemy, az na tu vahu snad...prva bola novinette, a druhu si ani nepamatam...hm..oozaj som bola hned za tym doktorom a povedal mi no viete mercilon je nizkohormonalnaa, ak ste pribrali z tejto tak priberiete z kazdej. tak teraz na 2mesiace vysadte anikoncepciu a potom uvidime...ako neporazi vas z tohto? s partnerom kondom nejak nemusime a ked ju vysadim mi ostava sa uz len modlit???

Lia_

zjuzjika teraz beriem mercilon, ako v poho mi vyhovuje nemam s nim problemy, az na tu vahu snad...prva bola novinette, a druhu si ani nepamatam...hm..oozaj som bola hned za tym doktorom a povedal mi no viete mercilon je nizkohormonalnaa, ak ste pribrali z tejto tak priberiete z kazdej. tak teraz na 2mesiace vysadte anikoncepciu a potom uvidime...ako neporazi vas z tohto? s partnerom kondom nejak nemusime a ked ju vysadim mi ostava sa uz len modlit???

zjuzjika

tany ano tak jedna tabletka tam tam tak vela robi....ale ak sa do teba neurobil, nemas sa coho bat... a tabletka ti nezabrala, kedze ta prehnalo polhodinu po uziti.....

tany005

mnoo prehnalo ma pol hodinu po uiti tabletky a nie neurobil sa do mna,.......a to presne vzdy treba 7 dni sa xranit aj inak?myslite ze to ta jedna tabletka az tak velmi vela urobi?

zjuzjika

tany v podstate aj ano,ale otazne je, kolko hodin po uziti tabletky ta prehnalo a ci sa do teba priatel urobil...

tany005

viem ze to stym nesivisi ale potebujem pomoc .... pred 11dnami som zacala brat hak yasminelle pricom ma 4 den uzivana prehnalo :( a dnes po 6 dnoch som mala pohlavny styk...myslite ze sa je coho bat?

zjuzjika

ja som doteraz brala uz tri druhy antiky a tiez vyberal podla neviem coho..ale lekari nevedia co ti presne sadne, tak teiz musia tipnut..takako aj u mna...prvu hak som brala 3roky a musela som ju zmenit, zial dvakrat sa mu nepodarilo vybrat dobre, tak osm sa po asi vyse polroku vratila zase k tejto starej hak...a teraz ju mozno zase budem zmenit, ale zatial neivem, lebo tento mesiac je u mna zase vsetko v pohode... ak sa mozem spytat, aku hak si brala a beries?