Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

:::::Stava zo zemiakov -ako alkalizator::::::::::

Príspevok v téme: :::::Stava zo zemiakov -ako alkalizator::::::::::
zemiacik

chcela by som sa oytat ci ma niekto skusenosti s pitim stavy zo suroveho zemiaku ....vraj to uzasne alkalizuje prekysleny organizmus a lieci problemy so zaludkom....prosim nech sem prispeje kazdy kto k tomu ma co povedat aby sme nasli nieco s cim sa vieme rychlejsie dostat z prekysleneho stavu v akom sa zvacsa vsetci nachadzame...ocenujem nazor aj od RNG-ho.....dakujem...ps:na miestne je aj otazka kedy najlepsie pit tu stavu ci nalacno alebo pred spanim atd.....?

vhodné

for preco:
Malé deti tak od roka a 1/2 už vedia čo im chutí a čo je pre nich dobré. Dovtedy si iba vytvárajú názor na jedlo a chuť. Potom ich nenútiť jesť čosi čo im nechutí, nepotrebujú tú látku, získajú ju možno z iného jedla.
RNG podľa teba nie je nič vhodné a zdravé, ani sója ani zemiaky...čo ty jedávaš?

preco

Pisete zaujimave veci. Takze ak si moje deti ziadaju zemiaky, je to mozno nejaky signal ich tela, ze ich naozaj potrebuju?
Ked to berieme takto, zamyslam sa nad babetkami, ktore sa v siestich mesiacoch zacinaju prikrmovat. casto nechcu, co im my chceme dat. Roznu zeleninku, ovocie. Uz si vedia vybrat, co im chuti, co nie. Aj toto su signaly? Lebo malym detom chuti skor jednoducha strava. aspon u nas to bolo tak, ze radsej jedli vsetko samotne, nie komplet menu. Samotne maso, samotnu ryzu, samotne pecivo bez masla, bez oblohy....Ale to uz samozrejme ked boli starsie, nie pol rocne.

RNG

maria, vselico obsahuje vselico. Otazka je kolko. Uvinne davky koenzymu Q-10 zacinaju od 100 az 200 mg a to zialbohu ziadna potravina ani radove nema.Rozhodne nie zemiaky.
Ak nase telo nevytvori dost pre svoju potrebu alebo sa znici pouzivanim roznych liekov(hlavne lieky na srdce) je rozumne a klinicky ucinne si ich doplnit zo zarucenych kvalitnych doplnkovych zdrojov.

Pre miru:
Kazdeho ladviny prepustaju draslik. My nemame schopnost ani ziadny mechanizmus ho v tele zadrzat tak ako vieme zelezo alebo sodik.
A z minulosti, ked sa clovek zivil potravinami z prirody bol prisun draslika podstatne vacsi. Preto nam dnes prakticky vsetkym chyba.

RNG

maria, vselico obsahuje vselico. Otazka je kolko. Uvinne davky koenzymu Q-10 zacinaju od 100 az 200 mg a to zialbohu ziadna potravina ani radove nema.Rozhodne nie zemiaky.
Ak nase telo nevytvori dost pre svoju potrebu alebo sa znici pouzivanim roznych liekov(hlavne lieky na srdce) je rozumne a klinicky ucinne si ich doplnit zo zarucenych kvalitnych doplnkovych zdrojov.

Pre miru:
Kazdeho ladviny prepustaju draslik. My nemame schopnost ani ziadny mechanizmus ho v tele zadrzat tak ako vieme zelezo alebo sodik.
A z minulosti, ked sa clovek zivil potravinami z prirody bol prisun draslika podstatne vacsi. Preto nam dnes prakticky vsetkym chyba.

[zruseny12]

ja som uplne zabudla napisat este jednu dolezitu vec o ZEMIAKOCH,aby sa fakt len nekritizovali,ale to mam tiez len precitane odnekadial...ZEMIAKY OBSAHUJU AJ KOENZYM Q10...a ten je dolezity pre cloveka...

vhodné

for zemiačik: Na sebe som vyskúšala aj - aj. A doteraz to praktikujem ako som opísala. Treba to vyskúšať na sebe, nemusíte sa báť. Ja zemiaky nepovažujem za nepriateľa, chutia mi, mám ich rada a sú podľa mňa zdravé. Zas záleží na tom ako ich pripravujete a konzumujete. Zemiaky by sa napr. mali jesť vychladnuté a nie horúce,takisto ako aj ryža. Samozrejme zelenina je zas top oproti zemiakom ale aj oproti akémukoľvek inému jedlu. Ale keď mám voliť medzi rezňom či sladkostia a zemiakoch, vyberám zemiaky.

zemiacik

vhodné-dobry prispevok ...len by som sa chcela opytat ci si tym skusanim na sebe myslela konkretne tu surovu stavu zo zemiakov alebo tu "polievocku" co spominas v prispevku?...dakujem

[zruseny12]

-MIRA
ja nepochybujem o tom,co PISES...
verim ti...
uz sa mi par krat potvrdili tvoje rady...
aj nieco citam v knihe jednej,co ty pises a aj v casopisoch nejakych,co odoberam...

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.