Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

stitna zlaza

Príspevok v téme: stitna zlaza
neista

mam o nieco zmensenu funkciu stitnej zlazy,no podla vysledkkov mi pani doktorka povedala ze som v norme ale ja sa stale necitim dobre ,priberam ,mam nepravidelnu stolicu ,padaju mi vlasy,bolestiva menstruacia ...,zacala som z vysledkami 8,2 a teraz mam 14,4,mozete mi poradit neviem na com som,preco neberiem nejake tabletky?

RNG

daisy 242 radim ti na stitnu zlazu doplnok jodu, na sennu nadchu quercitin(3x500 mg), tiez bromelain(2x600 GDU.
Ak to nie je alergicka zalezitost, ale nakaza v nosnych a prinosnych dutinach, radim viackrat denne si kvapkat do nosa na striedacku koloidne striebro a roztok GSE/citricidalu.
No a na zvysenie imunity, ako kazdemu radim brat selen, zinok denne a probiotika a jod(10 kvapiek jodovej tinktury na kozu) tyzdenne raz,
Samozrejme hlavne starsim radim si cistit cievy aspon raz tyzdenne lyzicou lecitinu do jedla.

daisy262

dobry večer.vysledky mam norme,doktorka mi povedala že aj ked by som mala niečo v krvi tak mi tabletky nepomožu.Je to pravda???

radca

So stitnou zlazou moze mat clovek problemy aj ked su vysledky vysetrenia uplne normalne. Treba prestat fajcit, pit alkohol, kavu a obmedzit cukor.

RNG

rymovacka, znizena funkcia stitnej zlazy=znizena aktivit, teplota a vyroba energie(spalovanie)
Vzdusne alergie mozu sposobit aj mierne zvysenie teploty
Opakujem prostriedky proti nim:Quercitin, bromelain, vitamin C a boswelicka kyselina. V dozretocnych mnozstvach znizia alercie a vyrobu histaminu.

rymovacka

Prepacte, ze tu este oxidujem, ale chcem sa spytat, ci s tou mojou znizenou funkciou stitnej zlazy moze suvisiet aj zvysena teplota. Dnes som si zase namerala 37,2 a citim sa slabsie. To bola vlastne moja hlavna staznost, preco som navstivila lekara a este suchy kasel. Lekar dal urobit rozbor krvi a vsetko ostatne okrem stitnej bolo v poriadku. Moze to byt napriklad aj alergia? Aj manzel kycha, ked sme vonku pri zivom plote z listnatych stromov. Lekar ma poslal na rontgon hrudnika, ked to pokasliavanie neprejde. Moze sa teplota vratit do normalu, ked budem brat tie lieky na stitnu dlhsie? Teraz ich beriem tyzden. Velmi pekne dakujem za odpovede.

RNG

Nuz ze kapusta moze sposobit problemy zo stitnou zlazou, to je uz predsa len uplne smiesne tvrdenie
Praveze kapusta svojim obsahom DIM, I3C a sulphoranu potlaca vytvaranie nefunkcnych tkaniv(cysty, hyperpalzie-vcitane strumy,myomy, tumory, rakoviny, hrcky...)
Tu niekto poriadne strelil mimo, alebo zeby naschval?
Nebolo by to prvy raz, ze v literature naschval mylne informuju.

RNG

Prebytok jodu je davnejsie vyvrateny blud. Na to som ponukol kazdemu literaturu od vyskumnikov, ktori sa s tym zaoberali dlho a podrobne. A su to reputabilni lekari a mikrobiologovia.Staci uviest e-mail adresu.
Ako som povedal,Japonci svojom prikladom spotreby jodu tento blud automaticky vyvracaju, lebo u nich su problemy so stitnou zlazou podstatne (radove) zriedkavejse nez inde na svete.

Kto sa chce drzat zaryte starych medickych "povier", tak nech sa ich len drzi na svoju skodu.
Ale ti, ktori maju zaujem o tieto novsie nahlady malej skupinky lekarov, co sa s tym podrobne zaoberali, mozem im poslat literaturu o tom.
Aj historiu, ako sa vyvinul nazor, ze treba toho jodu len tak malo a ze viac je skodlive. Aby bolo jasne, na akych vetchych zakladoch, bez vyskumu a dokazov sa to vtedy spravilo(roky 1940 a 1948)a odvtedy sa to len bezducho kopiruje dalsimi generaciami

Rastlinne zdroje jodu su prakticky vsetky morske(kelp, spirulina, kombu a hromada inych). Z nich sa aj jod komercne vyraba. A z neho sa vyrabaju rozne vyrobky pouzivane v medicine, ako lugol, iodoral, jodova tinktura, jodisol atd.
Ja som odporucal velmi ucinne a lacne dodsavanie jodu transdermalne z jodovej tinktury, ktora sa donedavna pouzivala na celom svete na rany(2% jod, 2.5% jodid draselny rozpustene v 50% etylalkohole)
Nanesienie 10 kvapiek na kozu(pod pazuchu alebo na spodok brucha) raz za tyzden daju zhruba 3 mg do tela prepocitane na den.
Ja to pouzivam uz roky osobne, lebo som mal tiez znizenu funkciu stitnej zlazy a trochu zvacsenu.
Je to zrejme od mala, lebo som za detstva jedol produkty zo Zitneho ostrova, kde je vyskyt golvy/strumy este dosial dost velky aj napriek jodidovaniu soli pre prinizky obsah jodu v pode.

rymovacka

Trapia ma aj bolave a zvacsene uzliny, niekolko rokov, ktovie, ci to moze mat nieco do cinenia aj s tou stitnou zlazou, lebo mi neboli schopni nic najst, co sa tyka zvacsenia a bolestivosti uzlin, ziaden dovod.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

stitna zlaza - Fórum - ZDRAVIE.sk