Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

problem s vyslovnostou

pomoooc

relia
Aj ja som Madarka ale vyrastala som medzi slovakmi, skoro vzdy som sa rozpravala aj rozpravam po slovensky. Po madarsky sa mi este tahsie vyslovuju tie krkolomne slova :)).

jajka001
dik za tip. Vyskusam. Skusim najst aj nejake tie jazykolamy a trapit sa :)). Nad tym som uz uvazovala. Uvidim ci pomoze

jajka001

myslis ze si na to prilis stara? ja myslim ze vek nie je dôlezity, ked mas problem. ja by som to na tvojom mieste cvicila doma. hlboky nadych a pomaly vyslovuj tie slova ktore ti nejdu. a opakuj.

relia

Ja som mala podobny problem, ale preto ze som Madarka, aj ked mam dokoncenu slovensku strednu aj vysoku skolu. Pomohlo mi to,ze som vela komunikovala a recnila a ze mam manzela Slovaka. Postupne som sa zbavila aj prizvuku a teraz nemam problem ani s tym najzlozitejsim slovickom:-)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

problem s vyslovnostou - Fórum - ZDRAVIE.sk