Prípravky na uvoľnenie nosa - Vincentka

Príspevok v téme: Prípravky na uvoľnenie nosa - Vincentka
zuzic

prosim poradte mi potrebovala by som nejake informacie. mam dlhotrvajuce problemy s nepriechodnostou nosa. bola som dnes u lekara nic mi nezistil len mam trosku problemy s krivou nosnou prepazkou ale vzhladom na moj vek to operovat neodporucil a v nej ten problem asi nie je lebo nie je zas az taka kriva aby sposobovala celkovu nepriechodnost nosa. navykove kvapky dlhodobo uzivat nechcem. odporucil mi vsak nejaku morsku sol a vincentku nevedeli by ste mi prosim poskytnut blizsie informacie?je tto volnopredajne? je vo forme spreja, alebo si to budem muset nejako zvlastne preplachovat?

zuzic

a nebude vadit ked si to budem davat trebars aj cely zivot? teda ak mi zaberu, ak nie asi sa znova dam na navykove...

katushka

zuzka ona nie je taka silna ako tie masivne ucinne kvapky..prsote je to mineralka...je to akoby si sla bolest hlavy liecit bylinkami a nie liekmi..je to omnoho setrnejsie k telu..ale je to uzasne, pretoze lieky ti pomahaju kratkodobo ale vincetka lieci

benjo

Vysusovat nosovu sliznicu by ti nemala, prave naopak, pouziva sa na zvlacnenie. Na zaciatok ju skus pouzivat menej, aby si zistila ako na teba posobi a ked zistis je vsetko OK tak potom si ju mozes striekat do nosa ako casto potrebujes. Uskodit by ti nemala nakolko sa jedna o mineralnu vodu a nie o nejake silne liecivo.

zuzic

a ako casto si ju mozem davat? nemoze mi uskodit ked si ju budem davat velmi casto? myslim ze ci moc nevysusuje sliznicu.

ahfa

vincentku poznam a je to ozaj fajn. volne predajna je v lekarni, ale ja som si ju dala doviest z ciech a vysla ma podstatne lacnejsie..je to bud sprej alebo mineralna voda.. je to to iste, len ide o tu formu takze idealne je kupit tu velku flasu