Biorezonancia

Príspevok v téme: Biorezonancia
kristina111

poculi ste o vysetreni BIOREZONANCIOU?
prave pred sebou drzim prospekt o takejto moznosti liecbe, kde sa pise co vsetko ukaze pocitacova biorezonancia, co sa tym da odstarnit, co zlepsit a podobne..
citam, ze sa jedna o Body- Care centrum v BA..
ma niekto skusenosti? vie mi o tom povedat niekto aj viac?
rozmyslam, ze by som to skusila.. pise sa, ze diagnostika je zdarma..
v poslednej dobe ma trapia bolesti v oblasti obliciek, mocoveho mechura a vajecnikov.. tak by som bola rada, ak by to pomohlo..
dakujem za kazdy nazor!

leba

...mna by to tiež zaujímalo, ale ja som videla zas reklamu na nejaký Diacom..tiež je to na taký princíp, že nasadia sluchadlá na uši, napoja na nejaký prístroj a potom výjde výsledok, ale tiež mi to príde ako blbosť, že Vám tam kadečo najdu a odhalia, len aby ste minuli čo najviac penazí na liečbe. stojí to 25eur 1návšteva.....

Duros

Mozem zodpovedne povedat, ze biorezonancia je pekna blbost. Bol som na vysetreni u doktora Šuchu v Banskej Bystrici, zistil mi všetko možné, ale takú drobnosť, ze mam odtrhnutu slachu v rameni (bolest v rameni bol moj problem) si nejako nevsimol. Toto zistila az MAGNETICKA REZONANCIA a vyliecil to chirurg operaciou.

ivana45

Ak by to fungovalo, vsetky zdravotne poistovne by sa vznasali od rozkose.
Kasirovali by vase povinne odvody, zrusili by zmluvy s nemocnicami, ambulanciami, labakmi, MR a CT, ....

Vsetci by boli zdravi a stastni.

Kristinka, ak ti tieto zariadenia urobia zadarmo "diagnostiku", zahrnu si naklady do Zazraku, ktory ti na "liecenie" "nerovnovahy" (ci ako to uz nazvu, ved je to jedno) predaju.
A o co stavka, ze veru daco najdu !? Ved ako inak by ti nieco mohli predat ?

Napis, ako si pochodila. Vlastna skusenost je tiez na nezaplatenie.

TomashF

biorezonanciu mozete skusit, ak bud evysetrenie stat par eur, ale za take hrozne prachy co za to pytaju to nestoji, to si zistite aj sami co vam je

jankaaaaaaaaa

fidorka: nemam skusenosti.. ale kazdy vzdelany clovek , ktory ma vedomosti o diagnostickych metodach , ti povie ze je to blbost a vyhodene peniaze

fidorka 2

patdesiatki ty si bola konkrétne v tej fime v Martine a užívala si liečebné kúpele s tými ich kvapkami? a čo sa ti stalo keď píšeš že už nikdy? ja som teraz začala s kúpeľmi a podľa toho čo píšeš mám obavy.

fidorka 2

Jankaaaaaaa prečo si myslíš že je to hlúposť, máš s tým nejaké skúsenosti, alebo si o tom počula? a prečo by mi to mohlo uškodiť?

jankaaaaaaaaa

fidorka: je mi ta luto ze si naletela na taku hlupost a vyhodila si zato nemale penaize. este ti tymi kupelmi viac ublizia .,..