Ako povedat rodicom...

Optimista_dozaista

Moj starsi brat (stal sa otcom kratko po 20.narodeninach) to povedal mame kurioznym sposobom. Boli v garazi, nieco jej pomahal hladat. Mame prekazala v ceste jedna detska postielka a povedala, ze ju aj tak mozu vysmarit. A on:,,A hadam radsej nie.´´ Mama najprv nic, potom jej to akosik doplo a kukla nanho, vytrestila oci a bolo po procese. Oco bol v ten den na ceste do Berlina a isiel do auta akurat vtedy, ked mama este sokovana vysla s bratom von z garaze. Tatko povedal:,,Dobre, uz idem daco teda zarobit.´´A mama na to:,,dobre, ved bude treba na svadbu...´´ Pohlady jeden na druheho ako v South Parku,potom to doplo aj fotrovi. Radost jak onee. Mna by zabili, to som si ista.

lorette

máte už nad osemnásť, aj ked určite ešte nemáte vybudované pevné zázemie a prácu a tak, máte to super.. držím vám palce :)

to skôr násťročný by mali mať obavy, ale zas aspoň vidno že to neberiete na ľahkú váhu:)

pejko112

teraz mi hlavou chodia same veci ...hlavne ako sa to mohlo stat vsak sme si davali pozor ...neplodne dni doteraz fungovali ...a kondom sa neroztrhol..jedine ak tak sa o mna obtrela a potom to nejak ...ja neviiiem

pejko112

for simonka..:no plany boli ze az v nedelu ale moja to uz strelila dneska rano ..lebo ze plakala ..aj ked nechapem preco no ..a otec ju videl a sa jej vypytoval,ze preco place tak mnu setko povedala ..a tak ..mama uz je troska v pohodke teraz ..asi to odomna necakala ..ale co uz stava sa aj v lepsich rodinach :)

dd

aj ja myslim, ze to rozdycha..neboj, ked uvidi vnucatko, bude namakko :)..aj moja svokra stresovala, o dietati nechcela ani pocut, pre nu to bol pomaly koniec sveta..a teraz je na dcerku taka nalepena, ze sa stazuje, ze sa s nou ani nemoze pohrat..aj ked sa s nou hrava..

simonka..

:-)no tak to ste sa poponahlali sak este neje nedela :-)ale tak super vravela som ze lepsie tak po samom z vlastnej skusenosti :-)nneboj mama bude v pohode este sa tesit bude mozte si to uz teraz v pohode uzivat a nestresovat

pejko112

nooo tak uz to vedia obe strany ...u nich pohodicka ..vobec som necakal takuto reakciu jej rodicov jej mama sa normalne tesi ze bude svadba,boli sme dneska s nou na nakupy a tak ...a unas ..:( uplny opak z maminej strany ...otec pohodicka ..absolutne som necakal takuto reakciu od mami,ze nech si robim co chcem,ze ona ma svojich problemov dost a ze sa od toho distancuje.:((...snad to nejak rozdycha a zmeni nazor...dik vsetkym za rady