Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

pauza, skuska?:O

Príspevok v téme: pauza, skuska?:O
Sasaaaaaaaaa

Ahojte..mal is me s priatelom velku hadku kde priatel spravil chybu no ja so mbola velmi k nemu neprijemne..ide oto ze on nezvlada to tak ze ce pauzu najprv prosil o kamaratstvo a teraz pauzu asopn 2 tyzdne nerozumiem evd ked niekto lubi tak vie co ce a nepotrebuje nato pauzu..bojim sa ze je nezrely a ze uz akoby ma nemal rad a spekuluje o niecom inom..viem bolo vela hadok no pauza pomoze ale mam pocit ez z jeho strany je okrem toho aj nieco ine...ak niekto ma podobnu situaciu nech napise ja som v koncoch dakujem krasne

alz-bee

Mne zo dna na den po rocnom vztahuraz priatel povedal, ze potrebuje pauzu, ze si potrebuje urcite veci v hlave ujasnit..neozyvali sme sa jeden druhemu tri mesiace a tym padom ta pauza presla do rozchodu, ktory ale nebol vysloveny nahlas...no a potom sme sa zacali stretavat zase, robili sme spolu vsetko okrem drzania sa za ruky a hovorenia si lubim ta, no a po rocnej "pauze" sa ku mne oficialnevratil s tym, ze spravil hlupost, ze ma opustil...ale momentalne mam pocit, ze to bola hlupost, ze sme sa k sebe vratili, ale to je momentalne jedno:((...pauza je podla mna dobra nato, aby ludia zistili, ci sa este naozaj lubia alebo su spolu uz len zo zvyku...

cilkaaa2

No ja mam podobny problem zrazu sme sa zacali strasne hadat ale to by nebolo len to daco s amuselo stat lebo on mi uz take hluposti rozprava ze ma normlane privadza do psychickeho zleho stavu.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

pauza, skuska?:O - Fórum - ZDRAVIE.sk