stale hladna

lenulka961

ach jaj aj ja mam ten problem predtym som bola uplne stihla a normalne jedla ale teraz som stale hladna a najhorsie je ze ked sa nenajem tak mi je strasne zle a vidno to uz aj na mojej vahe diety som skusala ale myslela som ze umriem od hladu uz po jednom dni...

bon

balli ak to trva polroka pochybujem ze to bude nieco metabolickeho charakteru alebo tak, to by si mala od narodenia..., asi si sa len prezrala natolko, ze teraz si v kuse hladna, skus par dni vydrzat na menej jedle ako obvykle, zaludok sa stiahne a potom nebudem pocitovat tolko hladu....aspon u mna to tak fungovalo

balli

no na mne t tiez bohuzial vidno a som z toho zufala...trva to asi z pol roka. snazim sa to kompenzovat tym ze sa napchavam ovocim a zeleninou. Samozrejme ze jem aj normalne ale keby som mala v kuse jest normalne jedla tak uz sa asi kompletne nevmestim do dveri

kaktuska

Mozes mat problemy s hladinou cukru v krvi, ktora ti prilis fluktuuje, videla som dokument o jednej holke co to mala tiez musela stale jest pritom bola chuda ale dokonca aj v noci ju chytal vlci hlad. Zbehni s tym za doktorom nech ti spravi vysetrenie.