Vykasliavam krv... preco???

Príspevok v téme: Vykasliavam krv... preco???
Change27

Mam taky problem- uz dlhsiu dobu(pol mesiaca) mi hned ako vstanem byva zle od zaludka- je mi na vracanie a mam krce. O dake dve-tri hodiny od toho co vstanem to prejde. Cely den som hrozne unavena, padaju mi vlasy a mam krce v nohach. Pulz mam nad 100 a tlak nizky. Dnes a vcera som vykasliavala krv. Nefajcim a ani som nikdy nefajcila. Co to moze byt??? Mam len 15 rokov...

nartinko:D

dobry den! chcem sa uz pol dna mam cudny pocit v hrdle akoby mi tam nieco vadilo vykaslal som hlien s jemnou primesou krvi ale iba raz prilezitostne fajcim t.j. raz za tyzden cca. Bojim sa ci nejde o tuberkulozu alebo rakovinu:( mam len 14 :( prosim poradte mi!

struter

dobry den, chcelby som sa Vas niekoho opytat (co ma s tym taku skusenost), ze ked som 6 dni po vytiahnuti ustnych mandli a sa mi spustila z ust krv, ktora ale po vypluti asi 3 x zase normalne prestala, ze ci je to normalne? ono to spustila sa hned rano po prebudeni, je pravdepodobne ze sa cez noc nahromadila v hrdle a po 3-4 x vypluti uz to nebolo? ci le treba sa hlasit na krcnom, kde to bolo operovane, ako by ste to riesili Vy?

michalina

CHIRURG,

Dobry vecer,
pisala som Ti asi pred mesiacom-mojej mamine zistili tumor na zlcniku s mts na peceni.Najprv to vyoperovat nechceli,potom sa rozhodli pre laparoskopiu ,no najnovsie,po vsetkych moznych vysetreniach-vsetko ostatne ma ciste-sa lekari rozhodli,ze jej to z pecene vyoperuju...a zlcnik zatial nechaju tak...
Nevieme,preco stale menia nazor...
Dakujeme za radu,aby navstivila aj specializovanu kliniku na chirurgiu v Martine...Bola tam ...

chirurg

Arabella.KUp si v lekárni Detralex tablety prvý den aj druhý den 2tbl rano 1 tbl obed a večer 2 tbl počas 2 dní a dalšie dni 2x1 tbl do vybratia celého balenia 30tbl.
Lokalne sedacie kupeľe v harmančeku a sprchy vlažnou vodou po každej stolici plus 3-4krat denne.,Do konečnika proctoglyvenol čipky jeden rano a jeden večer.Po tejto liečbe by sa ti mali hemoroidy stiahnut a maximálne zmenšiť-neviem totiž v akom ich maš štádiu.Ak to nepomože treba na hemoroid nasadiť gumičku v endoskopickej amb a on odpadne sám aj bez operácie len tiež zavisí od štádia hemoroidov....liečbou ako vyššie trebarz prejdeš z IIIšt.do II a tam nasadiť gumičku ata definitivne odstrani hemoroid.

arabella

ok, vdaka :) myslim ze mam hemoroidy, len ja a lekari, tak nerada tam chodim, existuje nejaka liecba, ktoru by som zvladla doma aj sama? este je tu aj jeden gynekolog problem, ale to neviem ,ci si odbornik aj na to :)