Vykasliavam krv... preco???

Príspevok v téme: Vykasliavam krv... preco???
Change27

Mam taky problem- uz dlhsiu dobu(pol mesiaca) mi hned ako vstanem byva zle od zaludka- je mi na vracanie a mam krce. O dake dve-tri hodiny od toho co vstanem to prejde. Cely den som hrozne unavena, padaju mi vlasy a mam krce v nohach. Pulz mam nad 100 a tlak nizky. Dnes a vcera som vykasliavala krv. Nefajcim a ani som nikdy nefajcila. Co to moze byt??? Mam len 15 rokov...

alz-bee

Naozaj chod k tomu lekarovi. Viem, ze sa bojis, ale mozno to nakoniec ani nebude nic vazne..a aj keby bolo, tak zahaja nejaku liecbu a pomozu ti. Kdezto takto co? Budes sa furt len trapit a zit v neistote a moze to prejst do takeho stadia, ze to bude neliecitelne. Si mlada, tak neriskuj so zdravim!!! Vela stastia prajem a v pondelok fakt naklusaj k doktorovi alebo uz aj zajtra rano na pohotovost, ked sa ti to stane!

zuzic

kamildu to naozaj? mne padaju vlasy, su stale redsie brala som uz vsetko mozne, bola som na viacerych vysetreniach a doktorka ze od stresu alebo ze preto ze som v puberte

kamildu

S popisanym stavom by ste mali hned navstivit obvodneho lekara! Vypadavanie vlasov a vykasliavanie krvi nie su prejavy stresu!

zuzic

strachom nic nevyriesis!!! mam tiez 15 a na tvojom mieste by som u neho bola uz na dalsi tyzden. musis sa k nemu dokopat alebo chces skoncit zle???