Vykasliavam krv... preco???

Príspevok v téme: Vykasliavam krv... preco???
Change27

Mam taky problem- uz dlhsiu dobu(pol mesiaca) mi hned ako vstanem byva zle od zaludka- je mi na vracanie a mam krce. O dake dve-tri hodiny od toho co vstanem to prejde. Cely den som hrozne unavena, padaju mi vlasy a mam krce v nohach. Pulz mam nad 100 a tlak nizky. Dnes a vcera som vykasliavala krv. Nefajcim a ani som nikdy nefajcila. Co to moze byt??? Mam len 15 rokov...

chirurg

Jedna-Gutalax je veľmi návykový a pri vysokých davkach a častom uživaní robí až zapaly hrubeho čreva.Gutalax davame iba starýmpacientom 90 ročnýmktorým už navyk neprekáža....Hned hoprestan užívať.Každy večer vypi 4-5dc.šaratice akked tonepomože tak si v lekárnikup Olei Ricini l polievkovu lyžicu rano-o 6-8 hod budeš mať riadnu riedku stolicu, to ta určite vyčisti.Len stopGutalaxu....po nomuž agresivnejšie prehánadlo ani neexistuje a potom vieš čo to znamená..

jedna

chirurg prosim ta vies mi nieco poradit na zapchu? psylium nepomaha. ja som schopna nejst na velku hadam aj par tyzdnov. gutalax a senny list to istia...

chirurg

Vieš čo,tak potom až vpondelok.Manželka by mala zbytočné ponámky...asi chápeš.Spravim si to na PC v robote ok?...a už ma volaju na JIS...

zuzic

hej hej to som uz pocula...ak si spravis mail, nebude to nikto okrem teba citat, teda mas tam svoje heslo a vzdy ked sa prihlasis sa ti ukaze ci mas postu. ako v normalnej schranke na postu, ak mas klucik to je ako heslo a otvoris to mas tam svoju postu ktoru citas len ty. odporucila by som ti spravit gmail, ked chces ja ti napisem presny postup na co mas kedy kliknut a co napisat, ok? to zvladas ja ked som zacinala s pc nebolo to az tak lahke ale ked ti to rozpisem tak to bude lahke. potom ti dam moj mail a ty mi napises.ked sem dam ja svoj mail tak ten tvoj nebude nikto vidiet takze je to diskretne.budu vediet iby moj. vlastne ho budem vediet iba ja ale ja ho nikomu nedam to hadam vies. ked uz tam budes zaregistrovany poviem ti co dalej ok? a ty by si mi mohol povedat ako si robil tu fibroskopicku vec...
ale ten postup ti napisem az zajtra je to trosku nadlhsie ved potom si to pozries....

chirurg

Fibroskop-toje gastroskop-pristroj tvaru hadice na konciktoreho je kamera apracovný kanál,určite si už pošula a vyšetrení žaludka gastroskopicky...ako si mám spraviť schránku...kto to može potom prečitať okrem nás...

Nejla

Slečna s prezývkou Change27: to si snáď robíš srandu?!? S takouto klinikou strácaš čas pývaním odpovede cez net? Bež k doktorom čo ti nohy stačia.

zuzic

uha to som necchcela urieknut...a co to znamena fibroskopicky? niekde som to uz pocula ze fibroskop...
mohli by sme si pisat inak, ale akym sposobom? ja ti mozem dat moj mail mne nevadi ked ho budu vsetci vidiet vsak ked ho maju moji spoluziaci tak mi to uz naozaj nevadi...ale to by si si musel spravit mail...alebo mas nejaky iny napad? mne to je jedno ak ta napadne nieco lepsie tak to spravime tak...

chirurg

Zuzic-asi si tu pokojnu službu uriekla....Prave som skončil zastavovanie krvácania fibroskopicky z vredu žaludka a troška som sa zapotil ale podarilo sa takže operácia nie je zatialpotrebná...Ale chcel som sa ta spýtať či si nebudeme písať iným sposobom-predsa len sa rozprávame aj o našich rodinách atd..a nemusí nas čitať polka republiky a jednak to sem nepatri do tohto fora.Co ty na to?Problemje ten že sompočitačový antitalent ako som už spominal a nemám ani meilovu schranku takčo na to povieš?suhlasiš?

zuzic

fuha tak s tym chalanom si to myslel vazne...ale kde ho najst? sice jedneho velmi sympatickeho poznam ale aj tak si neviem predstavit nas dvoch spolu:)a ako zacat...
medzi rodinakmi musi byt pekne asi krajsie jak v meste na velkom sidlisku...a mate tam aj peknu prirodu? myslim ze na zemplinskej sirave som uz par krat bola ked som s nasimi isla do sniny...ale na vychode som nebola uz 4 roky.a co sluzba este stale pokojna? nemal si nieco zaujimave?

chirurg

Zuzic-byvam v bytovke ale takej 4-poschodovej a v okolí su rodinné domčeky,a s tým priatelom to skus , myslim že si zrelá a uvedomelá na bližšší vzťah...Ved nič nemožeš stratit len získať a mimochodpom musíš spoznávať chlapov čo su zač aby si bola zbehlá a vedela trebarz v 25povedať-tento je ten pravý...a nie byť do 20 neskusená a potom naletieť prvému chlapovi a svadba a potom nezhody, odlišné záujmy atd...veľa mladých dievčat aj s mojho okolia sa takto popálilo...