pokazena KLAVESNICA

Príspevok v téme: pokazena KLAVESNICA
zufalka

prosim pomozte mi,sestra mi vytvoril na nasom spolocnom pc vlastne uzivatelske konto ale co mu som sa potesila,ale mam problem,ze mam na klavesnici prehodene Z a Y a interpunkcne znamienka

predtym som mala Z v hornom riadku a Y v tom nizsom a teraz je to naopak...tak isto vsetky pomlcky,zatvorky,dvojbodky su na inom mieste

viem,ze existuju tieto dve verzie ako si mam nastavit tu povodnu???a kde???v ovladocom paneli???prosim pomozte

Martin1990

Klikni na Štart,Ovladacie panely,potom miestne jazykove nastavenia,vyskoci ti tabulka-uvidis tam ze mas to nahodene ine staty,najdes slovensko,v obidvoch riadkoch,dalej kliknes na jazyky-tam je ze podrobnosti das ze pridat(add)najdes si slovensko a v tej malej tabulke budes mat aj iny stat ten vymazes das odstranit(delete)vyskoci ti nieco to musis dat ze ano a spravis to znovu..v tej bielej tabulka ti musis zostat len Rozlozenie Klavesnice-SLovenske,ak tam budes Mat anglicke alebo ine budes to mat stale to iste...potom daj Pouzit ok ok popotvrdzuj to a je to hotove!

VXHC

Hey, ty "keybord" a vsetky tvoje ine mena, co si sem stihol za tento vecer nahadzat do rozlicnych tem (od temy gastraca po policajneho vysterovatela...) Spamataj sa... kto ma po tebe citat vsetky tie nadavky. Chod spat, ked nemas nic lepsie na praci. Takychto magorov fakt nemusim!!

tibka

ono, prave na nej tukam a nie je cisto moja, darovala som ju snubencovi :)) ti poviem, nie je najtichsia :(( ale zvykla som si pri nej zaspat :)) pre priatela je uzasna hlavne ta mys na hry, ze je uplne vyborna :)) stala dva litre v alze

ShaulaThalit

neklam. je rozdiel chciet a mat. ale ak ju mas, tak kolko si za nu zacvakala? lebo ja rozmyslam ze si kupim klavesnicu novu ale neviem aku, ale nejaku dobru tichu, lebo tato moc huci a ked som do rana na pc, je to moc pocut... to buchanie :D