MAM ANOREXIU?

Príspevok v téme: MAM ANOREXIU?
patinka

Cafte.Meriam 163 cm a vazim 50 kil ale o to by neslo.Nie som vobec chuda,ale po kazdom jedle mavam hrozne vycitky,necitim sa dobre,casto nic nejem a vecer prepadam chladnicku,mam chut zvracat a napr.v sobotu som pila iba cintronovu vodu cely den.Je to anorexia,lebo neviem ci moze byt anorekticka tucna.......skor myslim,ze casom...no neviem....pomoc

debi5555

baby bože ja mam 174cm a vážim 52kg som tučná?? ja sa strasne citim tučno pritom mi hovoria že som jak kost a koža pritom to vobec nieje pravda!

ninka.n

dadka: ja som volakedy pri 164 cm tiez mala 40 kg a tiez som si nemyslela ze mi chuti, az kym som sa jedneho dna neponukla po dlhom dlhom case svojim oblubenym kolacikom a potom som si spomenula, ako hrozne mi chyba sladke a ako by som si dala hotdog a uz to islo hore jedna radost. ono to nie je, ze ti nechuti. to som si aj ja myslela. ak by si chcela, tak ti bude chutit. staci skusit. je to na 100 percent.

pusate

dadka,si strááášne chudá,ja ked som mala 40kg mi šeci hovorili aká som štíhlunká a to ja merám iba 152cm, tak ty musíš byť jak kostra s tvojou výškou...

pusate

otázka, tak mne ked som mala ppp v krvi zistili znížené hodnoty cukru,hormonov, bielkovín, vitamínu b a bielych krviniek-čiže som mala oslabenú imunitu... ale teraz sa to už pomaly upravuje,uvidím ako mi dopadnú dalšie testy, ked už to ppp momentálne nemám..

xyz

Ja som vždy bola tučná ako sviňa schudla som 29kg ešte plánujem 3kg, stále sa vidím ešte tučná aj keď iní mi vravia, že už stačilo, že už teraz som chudá. Prečo to ja nevidím? Vidím ešte veľké stehná a brucho. 175cm/66kg

otazka

dovolim si jednu otazku
co mozu cloveku s PPP vsetko zistit pri vysetreni krvi, mocu a stolice? mala by som ist ale ak sa im tam ma zobrazit nedostatok neviem akych vsetkych latok tak nie dakujem :(
co vsetko sa da tym zistit?