MAM ANOREXIU?

Príspevok v téme: MAM ANOREXIU?
patinka

Cafte.Meriam 163 cm a vazim 50 kil ale o to by neslo.Nie som vobec chuda,ale po kazdom jedle mavam hrozne vycitky,necitim sa dobre,casto nic nejem a vecer prepadam chladnicku,mam chut zvracat a napr.v sobotu som pila iba cintronovu vodu cely den.Je to anorexia,lebo neviem ci moze byt anorekticka tucna.......skor myslim,ze casom...no neviem....pomoc

lady2611

dievcata, normalne nechapem, ako mozete byt vazne tak tupe a non stop chudnut a vidiet sa v zrkadle ako tie naj tuc bomby, co som pri precitala prispevky a hlavne tiez vysky a vahy a to kolko jedna schudla a za aky cas. Nenormalne !!! davajte si vy pozor na svoje zdravie a nehazardujte zbytocne s nim. Jedno vam poviem, zaludku vzdy doprajte co sa mu ziada, lebo na stare kolena si budete trieskat stenu o hlavu a platit pekneee peniaze lekarom aby vas dali dohromady a to len z takeho blbeho dovodu ze ste pozerali na modelky, ze ake su krasne stihle a neviem co ... su to vazne vychrtle chodiace kostry, co vobec nie je sexi a ani nahodou pekne !!! to sa chlapom NEPACI !!!

adrien

baby...potrebujem pomoc. neviem ci mam anorexiu...nechcem ju mat ale tak velmi som ju chcela...mam 173cm, 50-51kil a 15 rokov. bolo by to v poho keby som este pred polrokom nemala o 10 kil viac(pritom nic necvicim len chodim vela...). kazdy sa ma pyta ze ci som neschudla,ci daco jem a tak...a mne vtedy pride strasne_som presvdecena o tom ze som tucna...pomoc...co mam robit?

pussate

cawte

ach,jaj, tie jedálničky račej už nepíšem,lebo je sezona hrušiek a v kuse sa ich prepchávam a potom len grcám a grcám a už 3krát sa mi stalo,že som grcala krv...pooooooomooooooooc,bojím sa čo sa to so mnou deje,prečo tá krv???až mi zimomriavky z toho behajú po chrbte,nemala by som už grcať,ked ja s tým nemôžem prestať asi som sa stala totálnou miou,ale ja to nechcem:-((

a je to nebezpečné aj pre zuby,už ma z toho bolia,dneska sa skúsim premôcť a neprejesť sa tých hrušiek a negrcať...držte palce nech to vydržím,please

tak ešte dnešná thinspo

pusate

pussate
čo mi zase kopíruješ další článok,to už nemáš čo od nudy robiť,tak vieš čo skopíruj sem celý môj blog a budeš spokojná...

pussate

dnes som bola 1. raz v škole a videla som asi zázrak!!!!
jedna spolužiačka vie asi čarovať alebo čo, šak som ju ani nepoznala....ved ona bola ešte v júli v tescu úplne tučibomba,bachratá tipujem tak 70kg mohla mať pri 175cm-fuuuuj a teraz mi až sánka padla,ked som ju zbadala, taká bola thin fakt minimálne 20kg dole mala!!!!proste úplne iná osoba,a stále mi chodí po rozume,ako to dokázala za 1,5mesiaca schudnúť 20kg,šak to je nemožneeesom z toho vedla totálne idem zošalieť,ved teraz je ako modelka a to bola pred prázdninami ešte najtučnejšia baba v triede a teraz je skoro najchudšia,za jedny prázdniny!!!
keby som to na vlastné oči nevidela tak tomu nikdy neuverím-to je nad ludské sily....

pussate

sorry,omlúvam sa,dlho som tu nebolaale už som s5
bola som v nemocnici,mala som tú gastritídubolo to hrozné a najhoršie je,že ma tam vážili a prezradilo sa to že mám 37kg a skoro ma zase zavreli na tú debilnú psychiatriu do blavy
ale ukecala som ich,len teraz som v maléri slubovala som že do kontroli o 2 týždne priberiem 2kg,ale ja NECHCEM PRIBRAT ANI GRAM!!!!! neviem ako to urobím,ale ani do tej blavy ísť nechcem
ach jaj,čo mám sakra robííííť,som v pasci osudný deň bude 16.9.-tá kontrola-pomooooc

sunshine

NATALIA, vtip je v tom, ze nie je vzorec ako vzorec. BMI je len orientacna hodnota. spolahlivejsie je az meranie percent telesneho tuku v tele. nizke BMI z teba anorekticku automaticky nerobi. ale si uz na nete, urcite do par minut zistis, ako na tom s touto diagnozou si, ved zoznam prejavov je celkom dlhy. skus trebars toto: testy.wanda.atlas.sk

dot

Ahoj nattalia, pri vyske 164 cm je 40 kg naozaj velmi malo. Neuviedla si vek, ale idealne by bolo pri Tvojej vyske vazit asi 52-55 kg. Neviem ci si takto chudunka od prirody, alebo trpis PPP?

nattalia

ahojte,velmi dlho som sa rozhodovala ci vobec napisem ale nakoniec som sa odhodlala a musim si svinut s pisanim skor nez si to zase rozmyslim...neviem ci mi niekto odpise ale za pokus to stoji...mam 164cm a 40 kg...vsetci mi hovoria ze je to malo a aj ked si pocitam rozne vzorce tak podla nich mi to vychadza malo ale ja sa tak necitim a ani podla seba nevyzeram na to ze by som bola nejaka vychudnuta ...chcem len vediet ci je to naozaj malo a ked hej kolko by som mala asi na svoju vysku vazim(neviem ci sa mi naozaj zda ze vyzeram normalne alebo si to len namyslam a klamem sa)