od coho to zavisi??

Príspevok v téme: od coho to zavisi??
never.ever

dostavam menzes pomerne pravidelne, teda odchylka take 2-3 dni.. tento mesiac som bola odcestovana, pricom som z klimy dost prechladla.. tyzden mi meskal menzes.. dnes dorazil, lenze je strasne slabucky.. inokedy by som v prvy den o takomto case musela vlozku vymenit a dnes este nemusim.. nehovorim, ze mavam menzes silny, nestazujem sa, ale tento v porovnani s ostatnymi je naozaj slabsi.. zaujimalo by ma, ci je to v poriadku a ak viete od coho vlastne zavisi intenzita krvacania?? navyse, inokedy mi v prvy den byva strasne zle a dnes mi je zle o nieco mnenej.. a som tiez dost prechladnuta, aj cikat chodievam casto, tak teda neviem.. ak mozte, vyjadrite sa.. dakujem

kaktuska

To bude aj tou nahlou zmenou klimy a urcite tym ze si silno prechladnuta telo je oslabene tak je aj krvacanie slabsie.Vsetky nahle vykyvy zdravia ho mozu ovplyvnit. To je normalne. Niekedy je to aj naopak ze je silnejsi.

never.ever

dakujem:-) ja viem, tesim sa, ze prisiel, pretoze som nebola kludne, ked uz tyzden meskal.. a tiez ma to trocha znepokojilo, kedze doposial bola vzdy taka ista, toto sa stalo prvykrrat.. ale dakujem, som pokojnejsia:-)

cheatet

Bud rada. Menzes prisiel, to je podla mna dolezite. Aj ja mam niekedy taky, ze vymeni 2-3 vlozky na den a trva 5 dni, a inokedy staci 1 vlozka na den a 3. den uz len intimka. Ako kedy. Podla mna je to uplne v poriadku.